Ta oferta pracy jest nieaktualna od 38 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca ds. Sprzedaży

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 12.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy rozpoznawalną marką na rynku – słyniemy nie tylko z najlepszych samochodów, ale przede wszystkim z profesjonalnego i indywidualnego podejścia do klienta.

    W związku z rozwojem firmy, pilnie poszukujemy

    do komisu samochodowego AutoAuto
    Miejsce pracy: Warszawa

    OPIS STANOWISKA:

    • sprzedaż samochodów używanych
    • negocjacje handlowe i zawieranie umów
    • pozyskiwanie samochodów do sprzedaży
    • nadzorowanie procesu przygotowania samochodów do sprzedaży

    WYMAGANIA:

    • doświadczenie w sprzedaży samochodów lub leasingu bądź ubezpieczeń
    • wiedza z zakresu motoryzacji
    • komunikatywność
    • kreatywne pozyskiwanie klientów
    • wysoka kultura osobista
    • prawo jazdy kat. B
    • umiejętność obsługi komputera
    • dyspozycyjność

    OFERUJEMY:

    • stałe miesięczne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę oraz prowizję w zależności od wyników sprzedaży
    • stałe godziny pracy
    • pracę w jednym z najlepszych i renomowanych komisów samochodowych w Polsce z autami klasy premium
    • sympatyczną atmosferę
    • możliwość rozwijania swoich umiejętności w gronie najlepszych specjalistów w tej branży

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.