Ta oferta pracy jest nieaktualna od 22 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca ds. Sprzedaży Wózków Używanych i Wynajmu

  • opolskie
  • Specjalista
  • 04.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Toyota Material Handling Polska Sp. z o.o. poszukuje osób na stanowisko:
    Doradca ds. Sprzedaży Wózków
    Używanych i Wynajmu

    ZADANIA:

    • Planowanie i koordynowanie sprzedaży oraz wynajmu wózków używanych Toyoty na lokalnym rynku w oparciu o strategię
    • Rozwój sprzedaży produktów działu R&U (Rental&Used) w terenie
    • Analizowanie potrzeb klientów oraz pozyskiwanie nowych klientów na lokalnym rynku
    • Nadzór nad procesem terminowego i systematycznego wystawiania i przekazywania niezbędnych dokumentów
    • Rozwiązywanie problemów technicznych
    • Nadzór nad procesem reklamacyjnym dotyczącym floty wózków używanych
    • Koordynowanie demo wózków używanych w oparciu o standardy marketingowe
    • Prowadzenie cyklicznych akcji marketingowych
    • Tworzenie ofert sprzedażowych wózków używanych oraz wynajmu

    OCZEKIWANIA:

    • Doświadczenie w pracy na stanowisku handlowym B2B minimum 2 lata
    • Wykształcenie min. średnie
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
    • Wysoka umiejętność planowania i organizacji pracy
    • Samodzielność, proaktywność
    • Wytrwałość
    • Potrzeba wyzwań
    • Wysokie umiejętności negocjacyjne
    • Dyspozycyjność i gotowość do podróży służbowych
    • Czynne prawo jazdy kat. B.

    KANDYDATOM FERUJEMY:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa i system prowizyjny)
    • Umowę o pracę
    • Profesjonalny cykl szkoleń
    • Narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon
    • Ubezpieczenie na życie
    • Prywatną opiekę medyczną i stomatologiczną
    • Kartę MultiSport dla ceniących aktywność fizyczną
    • Dofinansowanie do urlopu i/lub szkoleń

    Jesteśmy firmą równych szans. Zatrudniamy osoby niepełnosprawne.

    Administratorem danych jest TOYOTA Material Handling Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Jaktorowie 96-313, Potockiego 1A. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.