Ta oferta pracy jest nieaktualna od 15 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca ds. Stolarki Budowlanej

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 01.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Miejsce pracy: Wrocław

    Zadania:

    • Planowanie i realizacja celów sprzedażowych

    • Doradztwo dla klientów polegające na analizie potrzeb oraz doborze najlepszych rozwiązań technicznych

    • Prowadzenie prezentacji produktowej

    • Współpraca z generalnymi wykonawcami i deweloperami

    Oczekiwania:

    • Minimum 2 letnie doświadczenia na stanowisku związanym z sprzedażą (mile widziane doświadczenie w branży stolarki okiennej lub ogólnobudowlanej)

    • Doskonałe umiejętności sprzedażowe

    • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

    • Duża samodzielność i kreatywność w działaniu

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

    • System wynagrodzeń powiązany z poziomem kompetencji oraz osiąganymi wynikami

    • Duże możliwości rozwoju osobistego oraz zawodowego

    • Niezbędne narzędzia pracy w tym samochód służbowy, laptop, telefon

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Klauzula informacyjna:
    Administratorem danych jest FILPLAST SP. Z.O.O. z siedzibą w Głogówek 48-250, ul. 3 Maja 33. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, w tym celu prosimy o kontakt pod adres [email protected] Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody. Twoje dane osobowe zawarte w CV będą przetwarzane przez okres 90 dni na potrzeby bieżącej rekrutacji natomiast jeśli wyraziłeś/wyraziłaś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 360 dni

    Treść zgody na potrzeby rekrutacji na stanowisko wskazane w treści ogłoszenia:
    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2016 r. poz. 922). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania."

    Treść zgody na przyszłe rekrutacje:
    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez FILPLAST SP. Z.O.O. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji."