Oferta pracy

Doradca ds. Surowcowych - Buraki Cukrowe

CeresRecruitment Polska

  • Świecie

    Świecie, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Rekrutujemy dla

Nasz Klient jest częścią międzynarodowej Grupy, będącej jednym z wiodących światowych producentów cukru i drugim największym w Europie. Grupa produkuje 2,7 miliona ton cukru rocznie oraz zatrudnia 4.000 pracowników w 21 europejskich i australijskich zakładach produkcyjnych i rafineryjnych, którzy dbają o zapewnienie doskonałych produktów i usług, będących podstawą dalszego rozwoju firmy. Asortyment produktów to m.in.: cukier biały, cukier surowy, cukier rafinowany, specjały i cukier płynny. Ponadto firma wytwarza również pasze dla zwierząt, nawozy, wysłodki, melasę oraz bioetanol, powstające jako koprodukty procesów produkcyjnych, przyczyniając się tym samym do zrównoważonego rozwoju w całym łańcuchu wartości. Zakorzeniona regionalnie i zorientowana globalnie, Grupa łączy najlepsze tradycje z innowacjami w celu rozwijania konkurencyjnego biznesu w branży cukrowniczej.

W Polsce działają 2 cukrownie należące do Grupy: w Opalenicy pod Poznaniem oraz w Chełmży w woj. kujawsko-pomorskim. W celu wzmocnienia zespołu w regionie Chełmży szukamy aktualnie Doradcy ds. Surowcowych.

Interesuje Cię nowoczesna uprawa buraków i praca w transparentnej i rzetelnej firmie? Posiadasz wiedzę agronomiczną, masz doświadczenie i rozumiesz rynek płodów rolnych, a wspieranie plantatorów jest dla Ciebie przyjemnością? To jest właśnie oferta pracy, którą chcesz poznać bliżej!

Twój zakres obowiązków

  • Wspierasz firmę oraz dostawców w osiągnieciu najlepszych wyników w produkcji buraków cukrowych.

  • Współpracujesz z plantatorami buraka cukrowego oraz pozyskujesz nowych dostawców surowca w powierzonym regionie, kontraktujesz surowiec.

  • Prowadzisz program doradztwa dla plantatorów w zakresie nowoczesnej uprawy buraka cukrowego, przekazujesz wiedzę dotyczącą nasion, środków ochrony, nawożenia roślin itp.

  • Bierzesz aktywny udział we wdrożeniu nowych projektów (GDB) i innowacyjnych rozwiązań w obszarze surowcowym (np. Agrilog).

  • Blisko opiekujesz się dostawcami surowca. Planujesz częste wizyty, budujesz relacje oparte na zaufaniu i wspierasz we wszystkich aspektach współpracy z firmą.

  • Organizujesz szkolenia, doświadczenia oraz demonstracje polowe dla plantatorów buraka cukrowego.

  • Przygotowujesz i aktualizujesz materiały szkoleniowe i publikacje.

  • Uczestniczysz w szkoleniach i konferencjach krajowych oraz międzynarodowych z zakresu uprawy buraka cukrowego i wykorzystujesz zdobytą wiedzę na rzecz firmy i dostawców.

  • Przygotowujesz raporty i analizy z procesu kontraktacji oraz podczas kampanii cukrowniczej.

  • Wspierasz proces logistyki surowca i produktów pobocznych, w bliskiej współpracy z zespołem Agri.

  • Promujesz firmę jako atrakcyjnego i godnego zaufania partnera biznesowego.

  • Jako Doradca ds. Surowcowych ściśle współpracujesz i raportujesz do Agri Managera Chełmża oraz Dyrektora ds. Surowcowych.

Wymagania pracodawcy

  • Wspierający i pełen pasji Doradca Agronomiczny, szczególnie zainteresowany uprawą buraków cukrowych.

  • Wykształcenie rolnicze oraz wiedza agronomiczna związana z produkcją roślinną, w tym buraka cukrowego.

  • Mile widziane doświadczenie w planowaniu, logistyce i kontraktacji surowców w sektorze rolnym.

  • Dogłębne rozumienie procesów i praktyk w produkcji rolniczej.

  • Dobra znajomość MS Office (szczególnie Excel i PowerPoint), mile widziana znajomość eContracting i SAP.

  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego (poziom B1/B2 lub wyższy).

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Proaktywne nastawienie, umiejętność zarządzania czasem i dbałość o efektywność pracy.

  • Wysokie poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania i zorientowanie na znalezienie najlepszych dostępnych rozwiązań.

  • Umiejętność analitycznego myślenia i wnioskowania.

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne.

  • Łatwość nawiązywania kontaktów i budowania relacji z plantatorami buraka cukrowego

Pracodawca oferuje

Nasz Klient oferuje dołączenie do firmy o wysokich wartościach i kulturze pracy, ze wspierającą atmosferą w dynamicznym i zmotywowanym zespole. Firma znana jest z transparentności i uczciwości wobec swoich dostawców. W firmie znajdziesz miejsce na osobistą inicjatywę i odczujesz wysoki poziom autonomii w działaniach. Firma oferuje stanowisko o dużej wszechstronności w rozwijającej się międzynarodowej organizacji, stanowiące doskonałą okazję do rozwoju w wielu obszarach wraz z zespołem profesjonalistów. Firma udzieli wszelkiego wsparcia, aby umożliwić ci zostanie zaufanym specjalistą w stosunku do dostawców i twojej sieci zawodowej. Firma zapewnia możliwość udziału w szkoleniach, również międzynarodowych. Będziesz mieć możliwość uczestnictwa w wydarzeniach związanych z działalnością Spółki i Grupy oraz możliwość spotkania i wymiany doświadczeń z kolegami z zagranicy. Firma oferuje konkurencyjny rynkowo pakiet wynagrodzeń, zawierający m.in.: samochód służbowy + pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, pakiet socjalny i emerytalny, dofinansowanie do wczasów pod gruszą itp.).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

Miejsce pracy

Chełmża, kujawsko-pomorskie | częste podróże służbowe w terenie.

Nasz klient zlecił rekrutację i selekcję na stanowisko Doradca ds. Surowcowych – Buraki Cukrowe wyłącznie firmie CeresRecruitment Polska.

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt z Koen Lecluyse pod nr +48 696 307 999 lub Bartek Soboński pod nr +48 796 826 363. Test osobowości może być częścią procesu rekrutacyjnego.

www.ceresrecruitment.pl

CeresRecruitment to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji kandydatów na stanowiska w branży rolno-spożywczej, ukierunkowana na inżynierów i magistrów. CeresRecruitment posiada biura w Holandii, Niemczech, Belgii i Polsce. Obszary rynku firmy to: Technologia i Przetwórstwo Żywności, Przemysł Spożywczy, Rolnictwo / agriculture, Ogrodnictwo / horticulture, Warzywnictwo, Sadownictwo, Sprzedaż detaliczna i hurtowa, Żywienie i Hodowla Zwierząt, Zootechnika i Weterynaria, Chemia Rolna (środki ochrony roślin - nawozy – nasiona - odżywianie roślin - B2B - biostimulatory), Rolnictwo i Produkcja Ekologiczna, FMCG, Doradztwo Techniczne i Handlowe. Ceres specjalizuje się w wyszukiwaniu pracowników na stanowiska: Dyrektor Generalny, Dyrektor Wykonawyczy, Dyrektor Finansowy, Dyrektor Operacyjny, Kierownik Sprzedaży i Marketingu, Kierownik HR (HRM), Kierownik Produkcji, Kierownik Projektu, Specjalista ds. Zapewnienia / Kontroli Jakości (QA / QESH), Specjalista ds. Logistyki (Łańcucha Dostaw), Specjalista ds. Zakupów i Zamówień, Trader, Handlowiec, Kupiec, Doradca Żywieniowy / Specjalista ds. Żywienia, Agronom, Technolog Żywności / Produkcji Pasz, Inżynier Procesu, Specjalista ds. Badań i Rozwoju (R&D).

Przewiń do profilu firmy