Doradca ds. Systemów Motywacyjnych (Pion HR) Rekrutacja Prowadzona Online

GRUPA PZUO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • Specjalista (Mid / Regular)
Doradca ds. Systemów Motywacyjnych (pion HR) rekrutacja prowadzona onlineNumer ref.: 000010897

Twoje zadania:

  • przygotowywanie analiz i raportów dotyczących wynagrodzeń i systemów motywacyjnych oraz rekomendacje rozwiązań w tych obszarach,
  • analizy nadanych celów oraz ich rozliczenia, wspieranie biznesu w procesach,
  • przeprowadzanie wraz z zespołem wartościującym wyceny stanowisk pracy,
  • udział w opracowywaniu projektów i budowaniu systemów premiowych poprzez analizy danych oraz wskazywanie możliwych rozwiązań,
  • we współpracy z biznesem przygotowywanie zapisów regulacji dotyczących systemów premiowych oraz przeprowadzanie procesu ich legislacji,
  • opiniowanie wniosków w sprawie przyznawania nagród specjalnych i premii projektowych pod względem zgodności z obowiązującymi zasadami.

Czekam na Ciebie, jeśli:

  • masz min 3 letnie doświadczenie w obszarze systemów motywacyjnych w dużej organizacji,
  • wykształcenie wyższe,
  • posiadasz wiedzę z zakresu prawa pracy,
  • znasz zasady budowania motywacyjnych systemów wynagradzania,
  • pracujesz na co dzień w MS Excel, Power Point (znajomość Visual Basic mile widziana).

Korzyści dla Ciebie:

  • umowa o pracę,
  • atrakcyjny system wynagradzania,
  • profesjonalne szkolenia zewnętrzne oraz udział w wewnętrznych programach szkoleniowych,
  • opieka medyczna w PZU Zdrowie,
  • program emerytalny i zniżki na wybrane produkty ubezpieczeniowe PZU,
  • benefity pozapłacowe m.in. karta sportowa, bilety do kin i teatrów, vouchery zakupowe.

Ogłoszenie archiwalne