Logo Pracuj.pl

Doradca ds. techniczno-handlowych

ECOLOGIC BydgoszczO firmie

  • Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój i opieka nad grupami klientów na terenie Polski,
  • Realizowanie planów sprzedaży,
  • Prowadzenie rozmów i negocjacji handlowych,
  • Podstawowe doradztwo techniczne dla klientów,
  • Przygotowywanie ofert handlowych,
  • Udział w monitorowaniu należności.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego, handlowca lub doradcy technicznego,
  • Samodzielność i operatywność,
  • Zaangażowanie oraz komunikatywność,
  • Wykształcenie min. średnie,
  • Znajomość obsługi komputera.

Mile widziane

  • Jeśli masz już doświadczenia związane z branżą budowlaną – będzie to zaleta.

To oferujemy

  • Rozwijającą pracę w dynamicznie rosnącej od wielu lat, jednej z największych firm w swojej branży,
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • Motywacyjny system wynagradzania: podstawa + nagroda uzależniona od wyników,
  • Niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon),
  • Szkolenia produktowe i handlowe oraz pełne wsparcie merytoryczne fachowców w trakcie pracy.

Opis stanowiska

Do naszego zespołu handlowego poszukujemy zaangażowanej i operatywnej osoby, która będzie obsługiwać obecnych jak i pozyskiwać nowych klientów na terenie całej Polski. Jeśli chcesz z nami pracować, musisz mieć umiejętność rozmowy z ludźmi, chcieć się rozwijać i uczyć nowych rzeczy, być dokładnym i rzetelnym. Nie musisz znać naszej branży, bo potrafimy dzielić się wiedzą i wspierać naszych partnerów.

ECOLOGIC Bydgoszcz

Nasza firma od 2001 roku zajmuje się projektowaniem, produkcją, sprzedażą oraz sewisem urządzeń ochrony środowiska. Zaopatrujemy inwestorów i właścicieli stacji paliw, centrów handlowych, myjni i warsztatów samochodowych, parkingów, zakładów przemysłowych i wielu innych, w układy urządzeń służących do oczyszczania ścieków deszczowych lub przemysłowych zawierających zawiesinę mineralną oraz substancje ropopochodne.

Doradca ds. techniczno-handlowych, Bydgoszcz