Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca ds. Techniczno - Handlowych

Tlc Rental Sp. z o.o.

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja celów sprzedażowych i technicznych w zakresie wynajmu i sprzedaży sprzętu budowlanego

  • Budowanie długotrwałych kontaktów handlowych z obecnymi i nowymi klientami

  • Aktywne śledzenie inwestycji na obszarze działania i tym samym aktywne pozyskiwanie nowych odbiorców głównie poprzez wizyty na budowach

  • Doradztwo techniczne oraz stałe monitorowanie rynku i potrzeb klientów

  • Odpowiedzialność za indywidualną realizację polityki handlowej firmy w danym regionie

  • Kreowanie odpowiedniego wizerunku spółki na rynku i dbanie o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta

  • Odpowiedzialność za współtworzenie dobrego środowiska pracy, wspierającego rozwój firmy

  • Kreowanie nowych rozwiązań technicznych i/ lub usprawnianie istniejących ofert produktowych

Nasze wymagania

  • Minimum 5- letnie doświadczenie w sprzedaży i/lub doświadczenie w branży budowlanej lub technicznej

  • Doświadczenie w handlu w sektorze B2B

  • Doświadczenie w wynajmie materiałów i usług w branży budowlanej

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Ambicja w osiąganiu celów zawodowych i rozwoju osobistego

  • Innowacyjność i samodzielność w działaniu

  • Łatwość nawiązywania i budowania trwałych relacji biznesowych opartych na zaufaniu

  • Dyspozycyjność i gotowość do wizyt u klientów na podległym terenie

  • Prawo jazdy kat B

  • Mile widziana znajomość obsługi systemu SAP

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1

To oferujemy

  • Opiekę medyczną

  • Możliwość ubezpieczenia na preferencyjnych warunkach

  • Szwedzką kulturę pracy

  • Benefity pracownicze, systemy motywacyjne

  • Umowę o pracę

  • Szkolenia, wsparcie back office, opiekę managera

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji

  • Niezbędne narzędzia do pracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

TLC Rental to dostawca mobilnych systemów zabezpieczeń budowlanych. Spółka jest częścią szwedzko-polskiej Grupy TLC, która swoim działaniem obejmuje sektor budowlany i przemysłowy na całym świecie.

Szukasz pracy w spółce o ugruntowanej pozycji na rynku? Oczekujesz przyjaznej i motywującej atmosfery, a także możliwości rozwoju zawodowego?

Przewiń do profilu firmy

Miejsce pracy:

  • Katowice