Logo Pracuj.pl

Doradca ds. Techniczno - Handlowych

Tlc Rental Sp. z o.o.O firmie

  • Katowice
    Katowice, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja celów sprzedażowych i technicznych w zakresie wynajmu i sprzedaży sprzętu budowlanego
  • Budowanie długotrwałych kontaktów handlowych z obecnymi i nowymi klientami
  • Aktywne śledzenie inwestycji na obszarze działania i tym samym aktywne pozyskiwanie nowych odbiorców głównie poprzez wizyty na budowach
  • Doradztwo techniczne oraz stałe monitorowanie rynku i potrzeb klientów
  • Odpowiedzialność za indywidualną realizację polityki handlowej firmy w danym regionie
  • Kreowanie odpowiedniego wizerunku spółki na rynku i dbanie o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta
  • Odpowiedzialność za współtworzenie dobrego środowiska pracy, wspierającego rozwój firmy
  • Kreowanie nowych rozwiązań technicznych i/ lub usprawnianie istniejących ofert produktowych

Nasze wymagania

  • Minimum 5- letnie doświadczenie w sprzedaży i/lub doświadczenie w branży budowlanej lub technicznej
  • Doświadczenie w handlu w sektorze B2B
  • Doświadczenie w wynajmie materiałów i usług w branży budowlanej
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Ambicja w osiąganiu celów zawodowych i rozwoju osobistego
  • Innowacyjność i samodzielność w działaniu
  • Łatwość nawiązywania i budowania trwałych relacji biznesowych opartych na zaufaniu
  • Dyspozycyjność i gotowość do wizyt u klientów na podległym terenie
  • Prawo jazdy kat B
  • Mile widziana znajomość obsługi systemu SAP
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1

To oferujemy

  • Opiekę medyczną
  • Możliwość ubezpieczenia na preferencyjnych warunkach
  • Szwedzką kulturę pracy
  • Benefity pracownicze, systemy motywacyjne
  • Umowę o pracę
  • Szkolenia, wsparcie back office, opiekę managera
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
  • Niezbędne narzędzia do pracy

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie

Tlc Rental Sp. z o.o.

TLC Rental to dostawca mobilnych systemów zabezpieczeń budowlanych. Spółka jest częścią szwedzko-polskiej Grupy TLC, która swoim działaniem obejmuje sektor budowlany i przemysłowy na całym świecie.

Szukasz pracy w spółce o ugruntowanej pozycji na rynku? Oczekujesz przyjaznej i motywującej atmosfery, a także możliwości rozwoju zawodowego?

Miejsce pracy:

  • Katowice

Doradca ds. Techniczno - Handlowych, Katowice