Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca ds. Techniczno-Handlowych - Przedstawiciel Handlowy

ZPB KACZMAREK sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Prusice, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Specjalista

ZPB Kaczmarek to firma działająca na rynku prefabrykacji od 1983 r. Od rozpoczęcia produkcji do dnia dzisiejszego, firma ZPB Kaczmarek przeszła kilka etapów rozwoju technologicznego w produkcji - od prostych narzędzi i urządzeń do zautomatyzowanych sterowanych komputerowo linii produkcyjnych o wysokiej wydajności. W związku z rozszerzeniem działalności o prefabrykację skierowaną na rynek mieszkaniowy firma ZPB Kaczmarek poszukuje pracowników na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • nawiązywanie kontaktów handlowych z nowymi klientami,
  • dbanie o długofalowe relacje z nowymi i obecnymi klientami na powierzonym terenie,
  • przygotowanie kompleksowych ofert handlowych dla klientów,
  • bezpośrednia obsługa klientów w oddziale,
  • realizacja planów sprzedażowych

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (doświadczenie w branży budowlanej będzie dodatkowym atutem);
  • Ukierunkowanie na realizację celów i zadań sprzedaży,
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych,
  • Umiejętności negocjacyjne,
  • Znajomość pakietu MS Office;
  • Ważne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony;
  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Motywacyjny system wynagrodzenia  w zależności od doświadczenia, umiejętności, stażu pracy i realizacji celów sprzedaży;
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i podnoszenia kwalifikacji;
  • Odpowiednie narzędzia do pracy.

Ogłoszenie archiwalne