Oferta pracy

Doradca ds. techniczno-handlowych

Grafton Recruitment

  • Sopot

    Sopot, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Dla naszego klienta, dla którego wyznawane przez nich wartości – pasja, chęć osiągania doskonałych wyników i opracowywanie innowacyjnych rozwiązań towarzyszą wszystkiemu, czym się zajmują – poszukujemy osoby na stanowisku: Doradca ds. techniczno-handlowych

Twój zakres obowiązków

  • doradztwo techniczne

  • przeprowadzanie szkoleń produktowych, reprezentowanie firmy

  • utrzymywanie dobrych relacji z istniejącymi klientami i rozwijanie współpracy

  • rozwiązywanie problemów związanych z utrzymaniem wysokiej jakości obsługi klienta

  • aktywną sprzedaż oraz pozyskiwanie nowych klientów

Wymagania pracodawcy

  • doświadczenie zawodowe w branży parkieciarskiej lub przemysłu drzewnego

  • doświadczenie w prowadzeniu szkoleń i prezentacji technicznych

  • wykształcenie wyższe lub średnie techniczne

  • gotowość do pracy mobilnej

  • umiejętność organizowania pracy własnej

  • wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe i interpersonalne

  • prawo jazdy kat.B

Pracodawca oferuje

  • praca w międzynarodowym środowisku, przyjaznej atmosferze, kompetentnym i energicznym zespole (skandynawski kapitał pracodawcy)

  • stabilne zatrudnienie, w oparciu o umowę o pracę

  • wynagrodzenie w oparciu o wynagrodzenie stałe miesięczne + prowizje

  • szkolenia oraz atmosfera pracy ukierunkowana na rozwój i podnoszenie kwalifikacji zawodowych

  • niezbędna narzędzia pracy, w tym auto służbowe, telefon i laptop

Grafton Recruitment jest międzynarodową agencją doradczą działającą w obszarze HR, zajmującą się rekrutacją specjalistów oraz kadry zarządzającej średniego szczebla. Kompleksowo wspiera projekty typu greenfield, dokonuje analizy planów inwestycyjnych i ekspansji pod kątem potencjału rynku, infrastruktury i zasobów ludzkich. Działa zgodnie z najwyższymi standardami, koncentrując się na efektywności i budowaniu trwałych relacji z firmami i kandydatami. Świadczy usługi w całej Polsce, stacjonarne biura znajdują się w Warszawie Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Katowicach i Łodzi, prowadzi projekty w Trójmieście. W Polsce świadczy usługi od 1997 roku, od 2018 roku jest częścią Gi Group, jednego z globalnych liderów świadczących usługi na rzecz rozwoju rynku pracy. Więcej: www.grafton.pl

Przewiń do profilu firmy