Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca ds. technicznych (branża instalacyjna)

HTI ŚLĄSKO firmie

  • śląskie

    śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 godzin temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie i realizację złożonych zamówień;

  • badanie potrzeb klientów i kompleksowe doradztwo techniczne w zakresie realizowanych projektów;

  • współtworzenie ofert handlowych;

  • stały kontakt i budowanie długofalowych relacji z dedykowaną grupą klientów;

  • ścisła współpraca z dostawcami;

  • ciągłe doskonalenie swoich umiejętności i wiedzy w zakresie oferowanego asortymentu.

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie techniczne – preferowane branżowe;

  • otwartość i łatwość w budowaniu pozytywnych relacji z klientami i dostawcami firmy;

  • umiejętność efektywnego planowania i organizowania pracy własnej;

  • zapał do pracy oraz motywacja do nauki i ciągłego rozwoju zawodowego;

  • min. roczne doświadczenie w zakresie obsługi klienta oraz przygotowywania wycen i ofert handlowych; preferencyjnie w branży instalacyjnej lub pokrewnej.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie będącej liderem w swojej branży;

  • pracę stacjonarną w atmosferze współpracy, w młodym i energicznym zespole;

  • program wdrożenia w zakresie oferowanych rozwiązań technologicznych;

  • szkolenia produktowe i kompetencyjne;

  • dodatkowe benefity – pakiet medyczny i karta sportowa (Mutlisport);

  • ciekawą pracę zapewniającą stały rozwój i realizację różnorodnych projektów;

  • wynagrodzenie podstawowe oraz system motywacyjny uzależniony od efektów pracy;

  • dużą samodzielność w działaniu;

  • możliwość rozwoju kariery w strukturach firmy.

HTI ŚLĄSK

Jesteśmy firmą o zasięgu ogólnopolskim, której działalnością podstawową jest zapewnienie rozwiązań dla inwestycji infrastrukturalnych. Posiadamy kilkanaście placówek na terenie całego kraju, będąc rzetelnym partnerem w doradztwie technicznym i dostawie materiałów dla naszych klientów, a w szczególności inwestorów, wykonawców i firm projektowych.

Przewiń do profilu firmy

Jeśli szukasz stabilnego zatrudnienia, cenisz pracę z ludźmi, grasz zespołowo i lubisz szukać nowych rozwiązań, nasza oferta jest dla Ciebie!