Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca ds. Technicznych

Konkret Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowaO firmie

  • łódzkie

    łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • doradztwo ds. technicznych

  • analiza dokumentacji technicznej

  • diagnozowanie usterek

  • montaż i instalacja sprzętu u Klientów

  • naprawy i serwisowanie sprzętu u Klientów

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie, elektronika, elektryka, mechanika, elektrotechnika.

  • prawo jazdy kategorii B

  • komunikatywność

  • pełna dyspozycyjność i gotowość do pracy również w terenie

  • samodzielność

To oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, komputer)

  • pełen zakres szkoleń produktowych i sprzedażowych

  • możliwość rozwoju zawodowego

Konkret Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa

Jesteśmy firmą specjalizującą się w kompleksowym wyposażaniu Szpitali i Placówek Medycznych. Dostarczamy wyjątkowe rozwiązania na bloki operacyjne, sale chorych, sale porodowe oraz gabinety lekarskie. Jakość oferowanych usług jest podparta kilkunastoletnim doświadczeniem kadry oraz certyfikowanym systemem jakości ISO 9001 oraz ISO 13485 dla wyrobów medycznych.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem i listem motywacyjnym z dopiskiem w tytule e-maila Przedstawiciel/konsultant klikając przycisk: Aplikuj teraz