Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca ds. Technicznych

Konkret Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa

  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Doradztwo techniczne w zakresie sprzętu medycznego

  • Wykonywanie diagnostyki i napraw sprzętu medycznego

  • Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń medycznych

  • Instalacja i konserwacja sprzętu medycznego

  • Analiza dokumentacji technicznej

Nasze wymagania

  • Znajomość zagadnień elektroniki, mechaniki i elektrotechniki

  • Umiejętność diagnostyki urządzeń i sprzętu elektronicznego

  • Znajomość języka angielskiego,

  • Prawo jazdy kat. B

  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w terenie

  • Wykształcenie o profilu technicznym mile widziane

  • Doświadczenie w zakresie naprawy sprzętu i urządzeń mile widziane

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji,

  • Pełen zakres szkoleń produktowych i sprzedażowych,

  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, komputer)

  • Możliwość rozwoju osobistego.

Jesteśmy firmą specjalizującą się w kompleksowym wyposażaniu Placówek Medycznych. Dostarczamy wyjątkowe rozwiązania na bloki operacyjne, sale chorych, sale porodowe oraz gabinety lekarskie. Jakość oferowanych usług jest podparta kilkunastoletnim doświadczeniem kadry oraz certyfikowanym systemem jakości ISO 9001 oraz ISO 13485 dla wyrobów medycznych.

Przewiń do profilu firmy