Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca ds. Technicznych

Norgips Sp. z o.o.O firmie

  • podkarpackie

    podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie techniczne dla klientów firmy oraz zespołów sprzedażowych

  • Nawiązywanie kontaktów z firmami wykonawczymi

  • Współpraca z firmami wykonawczymi z zakresu aplikacji tynków gipsowych maszynowych, jak również suchej zabudowy z płyt gipsowo-kartonowych

  • Prowadzenie szkoleń dla dystrybutorów, wykonawców i projektantów

  • Praktyczne pokazy aplikacji tynków gipsowych, gotowych mas szpachlowych, gipsów i gładzi szpachlowych

  • Koordynacja reklamacji

  • Doradztwo w zakresie specyfiki produktów gipsowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie (budowlane będzie dodatkowym atutem)

  • Aktywne prawo jazdy kat. B i praktyka w prowadzeniu samochodu

  • Mobilność i dyspozycyjność

  • Znajomość branży i rynku produktów gipsowych

  • Znajomość gipsowych systemów tynkarskich

  • Znajomość systemów suchej zabudowy z płyt gipsowo-kartonowych

  • Znajomość środowiska Microsoft Office

To oferujemy

  • Zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość rozwoju zawodowego i samorealizacji

  • Dobrą atmosferę z zachowaniem szacunku i uznania dla człowieka i jego wysiłku

  • Opiekę medyczną

  • Samochód służbowy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

Norgips Sp. z o.o.

Europejski lider w budownictwie

Jesteśmy jedną z czołowych, globalnych, międzynarodowych firm zajmujących się produkcją i dystrybucją materiałów budowlanych; w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko: Doradca ds. Technicznych

www.norgips.pl

Przewiń do profilu firmy

Aplikacja:

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swych ofert (CV, list motywacyjny) drogą mailową w terminie do dnia 30.06.2021 r. . za pomocą przycisku APLIKUJ.