Oferta pracy

Doradca ds. Transakcji HR

Imperial Tobacco Polska Manufacturing S.A.O firmie

  • Tytoniowa 2/6, Radom
    Radom, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Imperial Tobacco Polska Manufacturing S.A.

Tytoniowa 2/6

Radom

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie wysokiej jakości obsługi i wsparcia pracowników w kwestiach kadrowych oraz dotyczących benefitów (doradztwo)

  • Obsługa administracyjna pełnego cyklu zatrudnienia pracownika od momentu zatrudnienia, po przejście pracownika na emeryturę, we współpracy z innymi jednostkami HR

  • Wsparcie menedżerów w zakresie korzystania z systemu HR (Workday) – doradztwo i szkolenia

  • Administrowanie świadczeniami pozapłacowymi

  • Tworzenie raportów na potrzeby organizacji oraz zewnętrznych (m.in. GUS, PFRON)

  • Doskonalenie procesów z obszaru HR

Nasze wymagania

  • Samodzielność, gotowość do przejmowania odpowiedzialności i rzetelność w realizowaniu powierzonych zadań

  • Umiejętność współpracy i efektywnego komunikowania się

  • Praktyczna wiedza z zakresu Prawa Pracy i powiązanych ustaw

  • Dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiającej codzienną komunikację

  • Znajomość obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office

  • Mile widziana znajomość systemów takich jak SAP HR, Płatnik oraz doświadczenie w dziale płac

To oferujemy

  • Umowę o pracę na okres 18 m-cy

  • Rozwijające środowisko pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • opieka stomatologiczna

  • dyżury lekarza w biurze

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • bony żywieniowe

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

  • premia roczna tzw. "13stka"

  • premia świąteczna