Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca ds. ubezpieczeń i finansów

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 07.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Miejsce pracy: Wrocław

    Opis stanowiska:

    • obsługa klientów w ramach finalizacji procesu sprzedaży samochodów
    • procesowanie finansowania samochodów (wnioskowanie, podpisywanie umów)
    • kalkulowanie oraz wznawianie polis
    • gotowości do wsparcia administracyjnego Handlowców przy sprzedaży pojazdów
    • udzielanie informacji o produktach ubezpieczeniowych/finansowych,
    • budowanie i utrzymywanie długofalowych kontaktów z Klientem,
    • administrowanie elektronicznej i papierowej dokumentacji ubezpieczeniowej/finansowej,
    • współpraca z kooperantami (instytucje ubezpieczeniowe/ finansowe)

    Oczekujemy:

    • wiedzy z zakresu ubezpieczeń oraz produktów finansowych,
    • biegłej znajomości obsługi komputera (MS Office),
    • min. rocznego doświadczenia w branży ubezpieczeniowej WARUNEK KONIECZNY
    • odpowiedzialności i samodzielności,
    • komunikatywności oraz otwartości.

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • pracę dla czołowej marki motoryzacyjnej w Polsce
    • system szkoleń

    Proszę przesyłać cv wraz ze zdjęciem za pomocą przycisku Aplikuj w tytule wiadomości wpisując
    „Doradca ds. ubezpieczeń i finansów”

    Informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.