Oferta pracy

Doradca ds. Ubezpieczeń

MetLifeO firmie

umowa zlecenie
3 0005 000 brutto / mies.
umowa agencyjna
3 00010 000 brutto / mies.
  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa zlecenie, umowa agencyjna
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z klientami zgodnie z określonymi standardami,

  • realizacja własnych wyznaczonych celów sprzedażowych,

  • ustalenie kalendarza spotkań z klientami i jego realizacja,

  • analiza potrzeb i oczekiwań klientów w celu skonfigurowania najlepszych rozwiązań,

  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy,

  • stałe aktualizowanie i pogłębianie wiedzy z dziedziny finansowo-ubezpieczeniowej.

Podział czasu pracy
70%

praca z klientem

30%

budowanie sieci kontaktów

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży lub masz motywację aby je zdobyć;

  • lubisz pracę z ludźmi, a poznawanie nowych osób przychodzi Ci z łatwością;

  • łatwo podtrzymujesz kontakt z rozmówcą;

  • jesteś przedsiębiorczy i doskonale zorganizowany;

  • będziesz potrafił zarządzać własnym czasem pracy;

  • posiadasz wykształcenie minimum średnie;

To oferujemy

  • z nami zdobędziesz kompetencje do pracy oraz licencje dopuszczająca do zawodu

  • nauczymy cię niezbędnych umiejętności jeśli startujesz w branży

  • zapewniamy ci długoletnie wsparcie finansowe

  • wysokie bonusy , prowizje

  • wsparcie mentorów , trenerów i menagerów na każdym etapie rozwoju

  • dochód pasywny - poznasz jak go zbudować z Nami na długie lata

  • konkursy, wyjazdy, doskonałą atmosferę

  • brak sztywnych godzin pracy - elastyczność

  • w naszej ocenie najlepszy na rynku program wsparcia finansowego

  • możliwość pracy w charakterze konsultanta na umowę zlecenie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

Etapy rekrutacji
1

1 rozmowa z rekruterem

2

2 rozmowa z rekruterem - warunki współpracy

3

zdobycie licencji KNF

4

witamy w MetLife

MetLife

MetLife to miejsce, w którym najważniejsi są ludzie i to, w jaki sposób możemy ich wspierać.

Oferujemy ubezpieczenia na życie - w tym wypadkowe i zdrowotne, produkty oszczędnościowe, emerytalne oraz fundusze inwestycyjne. Istniejemy od 150 lat, jesteśmy jedną z największych firm ubezpieczeniowych na świecie i codziennie zmieniamy się na lepsze.

Przewiń do profilu firmy

Porozmawiajmy teraz