Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1386 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca ds. Ubezpieczeń Majątkowych

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 11.02.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Link4

    WYBIERZ FIRMĘ,
    KTÓRĄ BĘDZIESZ MÓGŁ/MOGŁA KSZTAŁTOWAĆ

    Link4, lider ubezpieczeń direct w Polsce, zwycięzca rankingu na najlepszego pracodawcę w Polsce w 2014 roku w kategorii duże firmy, do swojego biura w Warszawie poszukuje osoby na stanowisko:

    (nazwa stanowiska nie determinuje płci kandydata)
    Miejsce pracy: Warszawa

    GŁÓWNE ZADANIA:

    • Kontakt telefoniczny z Klientami Link4 w zakresie sprzedaży polis majątkowych
    • Doradzanie Klientom najlepszego rozwiązania ubezpieczeniowego
    • Terminowa obsługa przydzielonych zadań
    • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych i jakości obsługi Klienta

    NASZE OCZEKIWANIA:

    • Wykształcenie min. średnie
    • Doświadczenie w pracy w obsłudze klienta, mile widziane stanowiska sprzedażowe
    • Bardzo dobra umiejętność komunikacji (doskonałe posługiwanie się językiem formalnym)
    • Umiejętność radzenia sobie w stresie
    • Nastawienia na cel i pełne zaangażowania w jego realizację
    • Gotowość do pracy zmianowej

    OFERUJEMY:

    • Stabilne warunki zatrudnienia z możliwością podpisania umowy o pracę
    • Pracę w przyjaznej atmosferze
    • Świadczenia dodatkowe: opiekę medyczną, możliwość skorzystania z zajęć sportowych (siłownia, fitness, basen), przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie