Oferta pracy

Doradca ds Ubezpieczeń na Życie MetLife

MetLife

3 00012 000 brutto / mies.
  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • umowa agencyjna
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Zapraszamy Cię do zespołu Doradców MetLife. Nasi Doradcy to przede wszystkim ludzie z pasją i powołaniem do pomagania. Jesteśmy bardzo dumni, że zrzeszamy w jednym miejscu tyle osób, które wkładają w swoją pracę całe serce! Dzielimy się doświadczeniem i wiedzą, wspieramy nawzajem pomagamy innym dbać o bezpieczną przyszłość. W zakresie obowiązków nauczysz się:

1. Produktów i procesu sprzedaży

2. Aktywnie, efektywnie obsługiwać klientów

3. Nauczysz sprzedawać ubezpieczenia ochronne dopasowane do potrzeb klientów

Dlatego:

• Jeśli cenisz sobie niezależność finansową i sam chcesz kreować swoją przyszłość

• Jeśli w nawiązywaniu relacji czujesz się jak ryba w wodzie a kontakty z ludźmi sprawiają Ci przyjemność

• Jeśli chcesz aby to co robisz miało głębszy sens

wyślij swoją aplikacje i z nami porozmawiaj, odwiedź nas na #EksperciOdŻycia dowiedz się więcej o pracy Doradcy MetLife

Podział czasu pracy
80%

Rozmowy z klientami

20%

Rozwój kompetencji

Nasze wymagania

  • Determinacja w dążeniu do wyznaczonych celów

  • Przedsiębiorczość, kreatywność i inicjatywa w działaniu

  • Komunikatywność i wysoka kultura osobista

  • Samodzielność i samodyscyplina

  • Dyspozycyjność czasowa

  • Minimum średnie wykształcenie

  • Gotowość do współpracy w oparciu o własną działalność gospodarczą i umowę Agencyjną z MetLife

  • NIE JEST KONIECZNA Znajomość produktów ubezpieczeniowych ale jeśli ją masz - będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Będziesz współpracować na podstawie bezpośredniej umowy agencyjnej z MetLife

  • Będziesz osiągać wysokie i stabilne dochody

  • Otrzymasz wsparcie finansowe przez 5 lat

  • Będziesz budować dochód pasywny

  • Będziesz się rozwijać

  • Będziesz mieć dostęp do atrakcyjnej ścieżki kariery i szeregu benefitów z niej wynikających

  • Będziesz mieć dużą niezależność w działaniu

  • Będziesz uczestniczyć w szkoleniach

  • Będziesz korzystać z doskonale wyposażonego zaplecza – biuro Agencji z tradycjami

  • Zapewniamy możliwość pracy zdalnej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • program rekomendacji wspólpracowników

  • Możliwa praca zdalna w 100%

  • Atrakcyjne konkursy wspierające twoje cele

Etapy rekrutacji
1

1 rozmowa z rekruterem

2

2 rozmowa z rekruterem - warunki współpracy

3

zdobycie licencji KNF

4

witamy w MetLife

MetLife

MetLife to miejsce, w którym najważniejsi są ludzie i to, w jaki sposób możemy ich wspierać.

Nasi Agenci oferują ubezpieczenia na życie - w tym wypadkowe i zdrowotne, produkty oszczędnościowe, emerytalne oraz fundusze inwestycyjne. Istniejemy od 150 lat, jesteśmy jedną z największych firm ubezpieczeniowych na świecie dbając o bezpieczeństwo milionów klientów, codziennie zmieniamy się na lepsze.

Przewiń do profilu firmy

Porozmawiajmy teraz