Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Santander Bank Polska

Doradca ds. ubezpieczeń

Santander Bank PolskaO firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ważna jeszcze 8 dni
    do: 19 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • profesjonalna obsługa Klientów banku w zakresie ubezpieczeń, w kanałach: telefon, chat, audio, video, email

  • podejmowanie kontaktu telefonicznego inicjowanego przez Klientów

  • podejmowanie kontaktu telefonicznego inicjowanego przez bank – kampanie wychodzące

  • identyfikowanie potrzeby Klientów oraz przygotowywanie i prezentowanie oferty stosując proaktywne zachowania

  • realizowanie zadań sprzedażowych przy zachowaniu standardów jakości

  • poszukiwanie nowych możliwości sprzedaży produktów banku

  • współpraca z członkami innych zespołów w celu realizacji wspólnych celów sprzedażowych

Nasze wymagania

  • posiadasz już doświadczenie zawodowe w pracy w ramach jednostek o profilu związanym z sprzedażą produktów przez telefon

  • posiadasz wykształcenie średnie

  • jesteś silnie zorientowana/y na wynik i realizację planów

  • znasz metody i techniki sprzedażowe

  • uparcie dążysz do realizacji uzgodnionych celów i osiągania wyników w każdej sytuacji

  • cechuje Cię dynamizm w działaniu i kreatywność

  • bardzo dobrze znasz standardy obsługi Klienta

  • orientujesz się w ofercie produktowej banku

  • wyciągasz wnioski i samodzielnie rozwiązujesz napotkane problemy

  • wiesz jak budować pozytywne relacje z Klientem, dostrzegasz i reagujesz na potrzeby Klienta

  • znasz produkty i usługi związane z ubezpieczeniami oferowane przez rynek

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • wewnętrzne programy rozwojowe umożliwiające doskonalenie kompetencji zawodowych

  • udział w ciekawych, strategicznych projektach

  • zgrany zespół i przyjazną atmosferę

  • atrakcyjny system motywacyjny

  • pożyczki na cele mieszkaniowe

  • ofertę produktową banku na atrakcyjnych warunkach

  • prywatną opiekę zdrowotną

  • ciekawe akcje w ramach programu propagującego zdrowy styl życia „BeHealthy”

  • nasza oferta benefitowa zawiera również rozwiązania dla osób z niepełnosprawnością

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • wyprawka szkolna

  • program rekomendacji pracowników

Tak się u nas pracuje