Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca ds. ubezpieczeń

  • Rybnik, śląskie
  • Specjalista
  • 2000–4000 zł brutto / mies.
  • 10.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Centrum Ubezpieczeń i Finansów Magdalena Hoinka

    Nasza agencja zajmuje się realizacją ubezpieczeń majątkowych, komunikacyjnych oraz życiowych. Posiadamy długoletnie doświadczenie ubezpieczeniowe ponieważ działamy na rynku już od 2000 roku. Naszym celem jest pełna i kompleksowa obsługa klienta na wysokim poziomie.

    Miejsce pracy: Rybnik
    Wynagrodzenie: 2 - 4 tys. zł

    Opis stanowiska:

    Doradztwo oraz sprzedaż w zakresie produktów komunikacyjnych i majątkowych dopasowanych do indywidualnych potrzeb klienta. Biuro mieści się w centrum Rybnika. Praca w wymiarze 8 godzinnym od pn do pt.

    Wymagania:

    Wymagamy doświadczenia w sprzedaży ubezpieczeń przynajmniej w dwóch towarzystwach, dobrej organizacji pracy oraz łatwego nawiązywania kontaktów.

    Oferujemy:

    • pracę stacjonarną w biurze
    • zatrudnienie na pełen etat (umowa o pracę)
    • stałą część wynagrodzenia oraz premia
    • profesjonalne szkolenia
    • dogodne warunki pracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Centrum Ubezpieczeń i Finansów Magdalena Hoinka  z siedzibą w Rybniku  zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Centrum Ubezpieczeń i Finansów Magdalena Hoinka z siedzibą w Rybniku przy ul. Kopernika 3. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Centrum Ubezpieczeń i Finansów Magdalena Hoinka z siedzibą w Rybniku przy ul. Kopernika 3  (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.