Oferta pracy

Doradca ds. ubezpieczeń w Dziale Sprzedaży (Call Center)

UNIQAO firmie

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Telefoniczną sprzedaż ubezpieczeń komunikacyjnych i nieruchomości dla Klientów zainteresowanych naszą ofertą (połączenia przychodzące) oraz oferowanie dodatkowych ubezpieczeń naszym Klientom

  • Dbanie o wysoką jakość obsługi Klienta

  • Budowanie długoterminowej relacji opartej na zaufaniu

Nasze wymagania

  • Jeżeli jesteś osobą posiadającą doświadczenie lub jesteś na etapie rozpoczynania swojej kariery zawodowej

  • Komunikatywny i lubisz pracę z ludźmi

  • Na co dzień masz w sobie dużo energii, która motywuje Cię do działania

  • Widzisz w sobie potencjał do pracy w sprzedaży, a kontakt z Klientem sprawia Ci przyjemność Chcesz zdobywać doświadczenie w międzynarodowej firmie, która daje duże możliwości rozwoju zawodowego?

  • Nie ważne gdzie mieszkasz, u nas możesz pracować stale zdalnie

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • Możliwość pracy zdalnej również po okresie pandemii

  • Przejrzysty system wynagrodzenia (podstawa plus premia uzależniona od wyników – tylko od Ciebie zależy ile zarabiasz)

  • Pakiet benefitów: opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, Multisport/bilety do kina

  • Konkursy sprzedażowe i animacje

  • Szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe - wszystkiego Cię nauczymy

  • Pracę w 8 godzinnym systemie zmianowym

  • Współpraca z młodym i profesjonalnym zespole, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych

UNIQA

Grupę UNIQA w Polsce reprezentują spółki UNIQA TU S.A. oraz UNIQA TU na Życie S.A., oferujące ubezpieczenia majątkowe, komunikacyjne i życiowe, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. UNIQA jest blisko klientów, zapewniając im profesjonalne doradztwo i pomoc w wyborze ubezpieczenia.

Doceniamy i promujemy zaangażowanie, niekonwencjonalne pomysły i działanie. Jeśli cenisz miejsce pracy, w którym ważna jest atmosfera współpracy i zaufania, zapraszamy do nas!

Przewiń do profilu firmy