Doradca ds. Wynajmu Samochodów

TOYOTA BIELANY NOWAKOWSKI sp. z o.o.O firmie

  • Czekoladowa 10
    Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

TOYOTA BIELANY NOWAKOWSKI sp. z o.o.

Czekoladowa 10

Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski)

Doradca ds. Wynajmu Samochodów w Toyota Rent

Toyota  Rent  to  dynamicznie rozwijająca się wypożyczalnia samochodów marki Toyota.

Należymy do grupy Toyota Nowakowski , dealera Toyoty, który w za 2019 rok otrzymał tytuły Dealer Roku Toyoty Motor Poland za osiągnięte wyniki w Toyota Wrocław Bielany oraz Toyota Wałbrzych.

Toyota Nowakowski, istnieje  na rynku już od 29 lat. Posiadamy trzy salony na terenie Dolnego Śląska  – w Bielanach Wrocławskich, w Wałbrzychu oraz w Jeleniej Górze. Zajmujemy się sprzedażą aut nowych i używanych, świadczymy usługi serwisu mechanicznego, doradztwa kredytowego, ubezpieczeniowego, serwisu blacharsko – lakierniczego . Nasza sieć obsługuje klientów kompleksowo, zachowując najwyższe standardy.
i wprowadzamy nowe usługi, tak, aby sprostać oczekiwaniom zarówno naszych klientów, jak i rynku.  Jesteśmy nr 1 wśród dealerów Toyoty na Dolnym Śląsku wg. Wielkiego Testu Salonów Auto-Świat 2017. Podchodzimy w sposób podmiotowy do współpracujących z nami osób, co jest niezmiernie ważne przy budowaniu relacji.

Dołącz do naszego Zespołu i stań się częścią rozwijającej się sieci Toyota Nowakowski!

OBOWIĄZKI

  • Aktywne pozyskiwanie Klientów wypożyczalni samochodów,
  • Przygotowywanie ofert handlowych,
  • Dbałość o utrzymywanie wysokich standardów obsługi Klientów  grupy Toyota Nowakowski,
  • Realizacja planów sprzedażowych oraz strategii handlowej firmy,
  • Realizacja procesu wydania i odbioru pojazdów,
  • Obsługa dotychczasowych klientów,
  • Planowanie floty pojazdów

OCZEKUJEMY

  • Minimum 2-letne doświadczenie w obszarze sprzedaży usług najmu pojazdów potwierdzone wynikami,
  • Bardzo dobra umiejętność organizacji pracy,
  • Samodzielność ,odpowiedzialność i zorientowanie na wynik,
  • Ukierunkowanie na realizację potrzeb Klientów,
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Dyspozycyjność,
  • Znajomość rynku najmu krótkoterminowego,
  • Znajomość języka angielskiego.

OFERUJEMY

  • Atrakcyjną, pełną wyzwań pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji,
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń i premii zależny od osiąganych wyników,
  • Niezbędne narzędzia w pracy na w/w stanowisku.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy