EDISON ENERGIA Spółka Akcyjna

Specjalista ds. Sprzedaży Telefonicznej

EDISON ENERGIA Spółka AkcyjnaO firmie

plac Ireneusza Gugulskiego 1

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna sprzedaż wybranej instalacji pv lub produktów dodatkowych (pompa ciepła, ładowarka, carport)

  • Kontakt telefoniczny oraz vieokonferencje

  • Uzupełnienie potrzebnych dokumentów i przekazanie do działu projektowego opcjonalnie:

  • Możliwe spotkania w terenie

Nasze wymagania

  • Posiadasz doświadczenie i sukcesy w sprzedaży telefonicznej

  • Jesteś osobą nieprzeciętną

  • Chcesz zarabiać dobre pieniądze

  • Posiadasz wewnętrzny drive i energię

  • Świetnie komunikujesz się z ludźmi i jesteś otwarty na nowe doświadczenia

  • Lubisz rywalizację i pracę w sprzedaży

  • Presja czasu i prędkość działania nie paraliżuje Cię a napędza

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe

  • Bardzo wysokie prowizje

  • Stabilność dużej organizacji

  • Energiczny zespół

  • Awans dla najlepszych

  • Pełne wsparcie doświadczonego managera

  • Pakiet szkoleń rozwojowych i branżowych

  • Konkursy motywacyjne z atrakcyjnymi nagrodami

  • Brak nonsensów korporacyjnych i polityki

  • Szybka ścieżka decyzyjna

  • Najbardziej rozwojowa branża w Polsce

  • Zarząd zainteresowany opinią pracowników

  • Prywatna opieka medyczne

Edison Energia to ludzie! Jesteśmy zaangażowani i ambitni. Nasza firma to jedna z największych spółek z branży energii odnawialnej w Polsce. Dodajemy własną, dużą cegłę dla czystego świata. Razem robimy coś wielkiego, wykorzystujemy energię ze słońca. Chcemy, aby każdy mógł wykorzystać to darmowe źródło do zasilania domu. Zrób to z nami!

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

Działaj z nami przy rozbudowie prawdopodobnie najlepszego zespołu w branży fotowoltaiki w Polsce!

Zapraszamy :) Dobra energia niech będzie z Wami!