Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca ds. zdrowego snu – Handlowiec Morski Park Handlowy

DlaSpania Sp. z o.o.

  • Przywidzka 6, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Przywidzka 6

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

W DlaSpania nie będziesz po prostu sprzedawcą, w DlaSpania zostaniesz Doradcą ds. Zdrowego Snu.

Wyobraź sobie świat, w którym każdy z nas może być weselszy, serdeczniejszy, bardziej produktywny. W którym – krótko mówiąc możesz być tą najlepszą wersją siebie samego. O ile lepszym mógłbyś być: kolegą, przyjacielem, członkiem rodziny?

To wszystko możemy osiągnąć dzięki zainwestowaniu w dobry sen i to właśnie jest naszą misją: podnosić jakość snu jak największej liczbie osób, wszędzie tam, gdzie sięga nasza działalność.

Nasze wymagania

  • rozwinięte umiejętności komunikacyjne

  • optymizm, otwartość i uczciwość w kontaktach z klientami i współpracownikami

  • odpowiedzialność za cele osobiste i całego salonu

  • chęć do nauki i rozwoju oraz umiejętność przyjmowania informacji zwrotnej

Mile widziane

  • doświadczenie w obsłudze klientów i sprzedaży będzie dodatkowym atutem

  • znajomość pakietu MS Office

To oferujemy

  • szkolenie wstępne przygotowujące Cię do pracy i osiągania najlepszych wyników

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • gwarantowane atrakcyjne wynagrodzenie na start

  • atrakcyjne wynagrodzenie składające się z części stałej i premii

  • szkolenia rozwijające Twoje umiejętności sprzedażowe i produktowe

  • stałą pomoc osobistego trenera rozwijającego Twoje umiejętności sprzedażowe

  • atrakcyjne środowisko pracy

  • dopłatę do stroju służbowego

  • rabat pracowniczy na produkty poprawiające Twój zdrowy sen

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

Przewiń do profilu firmy