Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca ds. Żywienia Bydła

Biznes Up Egberss Kocel spółka jawna

  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • popularyzowanie i sprzedawanie produktów i rozwiązań potrzebnych w żywieniu bydła poprzez liczne kontakty i relacje z gospodarstwami poszukującymi nowoczesnych rozwiązań w zakresie żywienia zwierząt,

  • budowanie sieci klientów, co oznacza podejmowanie i pielęgnowanie współpracy ze znanymi już Tobie i nam gospodarstwami zajmującymi się produkcją bydła,

  • wspieranie i doradzanie żywieniowe w gospodarstwach,

  • współpraca z całym zespołem firmy, bo wiedza i doświadczenie nie tylko w zakresie żywienia zwierząt jest dużą wartością dodaną naszej oferty,

  • realizacja planów sprzedażowych firmy, pamiętając, że istotne są oba wskaźniki: marża i obrót,

  • prowadzenie szkoleń dla klientów oraz uczestnictwo w wydarzeniach promujących firmę, oczywiście jak wszystko wróci do normalności

Nasze wymagania

  • posiadasz wyższe wykształcenie kierunkowe i masz doświadczenie handlowe,

  • żywienie bydła to Twoja mocna strona,

  • chciałbyś wspierać gospodarstwa z dużym potencjałem,

  • wiesz, jak „wejść” do dużego gospodarstwa,

  • masz zdolność przekonywania innych do Twoich idei

To oferujemy

  • umowę o pracę,

  • swobodę działania – po efektach Cię poznamy,

  • wsparcie i świetną atmosferę w zespole,

  • stałe wynagrodzenie i super bonusy,

  • narzędzia pracy - pełne wyposażenie handlowe

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

Spółka BIZNES UP Egberss Kocel wspierająca firmy we wprowadzaniu zmian niezbędnych do przejścia na kolejny poziom rozwoju, dla swojego Partnera poszukuje fachowca na stanowisko:

teren: Poznań, Piła, Bydgoszcz, Wągrowiec

Przewiń do profilu firmy

Do kogo aplikujesz?

Zapraszamy Cię do podjęcia pracy u znanego producenta mieszanek paszowych, który od ćwierć wieku współpracuje z hodowcami trzody chlewnej i bydła, tworząc razem z nimi rozwiązania żywieniowe na miarę „wysokiej jakości za rozsądną cenę”.

Jeżeli poszukujesz pracy w rodzinnej firmie z polskim kapitałem, gdzie nowoczesność produkcji widać już z zewnątrz firmy, to dobrze trafiłeś :)

Jak aplikować?

Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o przesłanie swojego życiorysu poprzez przycisk aplikowania.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami.