Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca ds. Żywienia Bydła

  • kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 2019-04-02

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    WIPASZ S.A. jest jedną z najbardziej preferowanych marek mieszanek paszowych pełnoporcjowych
    i uzupełniających oraz wyrobów z mięsa drobiowego w Polsce i poza granicami. Hodowcy, producenci żywności oraz konsumenci myśląc o doskonałej, zdrowej i bezpiecznej żywności dla ludzi i zwierząt mają na myśli firmę WIPASZ S.A.

    Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

    DORADCY DO SPRAW ŻYWIENIA BYDŁA
    Miejsce pracy - województwo mazowieckie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie i warmińsko-mazurskie.

    Opis stanowiska:

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za pozyskiwanie nowych klientów
    i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami aktualnymi.

    W zakresie jej obowiązków będzie doradztwo żywieniowe, obsługa zamówień, prognozowanie wielkości sprzedaży, przeprowadzanie prezentacji produktów, programów żywieniowych dla potencjalnych klientów, dobór rozwiązań, przygotowywanie ofert handlowych, ocena konkurencyjności oferowanych produktów i warunków sprzedaży, obserwacja i analiza rynku pasz i koncentratów z uwzględnieniem popytu.

    Profil kandydata:

    • Wykształcenie wyższe (rolnictwo, zootechnika, weterynaria lub pokrewne)
    • Doświadczenie i umiejętność handlowa
    • Bardzo dobra umiejętność nawiązywania kontaktów
    • Prawo jazdy kat. B.
    • Odpowiedzialność w codziennej pracy, dobre zrozumienie biznesu i potrzeb klienta, rzetelne wykonywanie zadań.

    Naszym kandydatom oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
    • stabilne zatrudnienie w nowoczesnej firmie;
    • solidne wynagrodzenie oraz atrakcyjny system premiowy powiększająca wynagrodzenie zasadnicze;
    • pakiet socjalny (świadczenia świąteczne, program sportowy FitProfit, grupowe ubezpieczenie);
    • spotkania integracyjne, Pikniki Rodzinne;
    • szkolenia i rozwój;
    • wyposażenie w niezbędne narzędzia pracy;
    • wsparcie ze strony doświadczonych pracowników i przełożonych;
    • ciekawą, pełną wyzwań pracę;

    Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV w formie elektronicznej, za pomocą przycisku aplikowania.

    Dołącz do nas i przekonaj się, że współpraca z Wipasz oznacza stabilność i ciągły rozwój!

    Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w procesie rekrutacji:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Wipasz Spółka Akcyjna z siedzibą w miejscowości Wadąg 9, 10-373 Olsztyn, w celu realizacji procesu rekrutacji.

     Jeżeli chcesz, abyśmy rozpatrywali Twoją kandydaturę także w przyszłych rekrutacjach, prosimy o wyrażenie zgody w tym zakresie o poniższej treści:

    „Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Wipasz Spółka Akcyjna z siedzibą w miejscowości Wadąg 9, 10-373 Olsztyn w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.

     Informujemy, że:
    1. administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Wipasz Spółka Akcyjna z siedzibą w miejscowości Wadąg 9, 10-373 Olsztyn. Z administratorem można się skontaktować drogą elektroniczną lub pisemnie na adres siedziby administratora. Dane kontaktowe: Inspektor ochrony danych osobowych [email protected]
    2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji obecnego procesu rekrutacji oraz w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej zgody - w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacji,
    3. przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
    4. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne,
    5. dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim. Odbiorcami danych będą tylko instytucje upoważnione z mocy prawa,
    6. dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały profilowaniu,
    7. administrator danych nie ma zamiaru przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej, z tym zastrzeżeniem, że w celu korzystania przez administratora z systemu informatycznego lub usług eRecruiter, zarządca lub właściciel tego systemu w imieniu administratora może wyłącznie w zakresie i na potrzeby modyfikacji (usprawnienia), lub utrzymania, lub naprawy błędów systemu informatycznego lub usług eRecruiter przetwarzać Dane Osobowe na obszarze EOG oraz może przekazywać Dane Osobowe do Państw Trzecich;
    8. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 1 miesiąca od czasu zakończenia rekrutacji lub w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej zgody - przez okres 12 miesięcy na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji.