Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca ds. Żywienia Specjalistycznego

Nestlé Polska S.A.O firmie

  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • Ważna jeszcze miesiąc
    do: 20 sie 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja planu sprzedaży ustalonego dla kategorii produktów żywienia specjalistycznego

  • Promowanie znaczenia żywienia specjalistycznego i edukacja środowiska medycznego w tym zakresie

  • Budowanie i rozwijanie listy klientów indywidualnych i instytucjonalnych (szpitale, zakłady opiekuńczo-lecznicze, hospicja)

Nasze wymagania

  • Wyższego wykształcenia, preferowane: medyczne, żywieniowe ( np. specjalność żywienie człowieka, technologia żywności) lub pokrewne – biologia

  • Min. dwa lata doświadczenia zawodowego na stanowisku Przedstawiciela Medycznego w obszarze leków Rx

  • Preferowane doświadczenie we współpracy z rynkiem szpitalnym i produktami specjalistycznymi

  • Rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych

  • Entuzjazmu oraz motywacji w dążeniu do sukcesu i realizacji celów sprzedażowych

  • Otwartości i umiejętności nawiązywania kontaktów

  • Aktywności, mobilności i dyspozycyjności

  • Ważnego prawa jazdy

  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego

  • Znajomość pakietu MS Office

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Konkurencyjny pakiet benefitów: prywatną opiekę medyczną, Fundusz Emerytalny program kafeteryjny w ramach Funduszu Socjalnego, Karta Multisport, 50% dofinansowania do posiłków w firmowej kantynie

  • Możliwość budowania doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie z branży FMCG o najwyższych standardach pracy

  • Realizację samodzielnych, odpowiedzialnych zadań w dynamicznym środowisku

  • Atmosferę pracy opartą na szacunku, profesjonalizmie i życzliwości

  • Stworzenie ścieżki rozwoju kariery dopasowanej do aspiracji i możliwości wewnątrz firmy

  • Elastyczne godziny pracy

  • Nowoczesne biuro na Mokotowie (ok. 15 minut od stacji Metro Wilanowska)

  • Dostęp do aplikacji ułatwiającej znalezienie i rezerwację wolnych miejsc na parkingu firmowym

Nestlé Polska S.A.

Nestlé w Polsce jest wiodącą firmą w obszarze żywienia z portfolio blisko 1600 produktów i prawie 70 marek, w tym m.in.: NESCAFĒ, WINIARY, GERBER, PRINCESSA, KIT KAT, LION, NESQUIK, NAŁĘCZOWIANKA oraz PURINA. Nestlé działa na polskim rynku od 1993 roku. Firma zatrudnia aktualnie 5500 pracowników w 8 lokalizacjach.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje