Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca ds. żywienia trzody chlewnej

STALWART MANACUS

  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta, którym jest młoda, dynamicznie rozwijająca się firma z węgierskim kapitałem poszukujemy osób na stanowisko Doradcy ds. żywienia trzody chlewnej

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój sprzedaży na podległym terenie w oparciu o budowanie długoterminowych relacji biznesowych

  • Rozpoznawanie potrzeb klientów, prowadzenie doradztwa oraz tworzenie rozwiązań żywieniowych w oparciu o technologię i produkty firmy (premiksy)

  • Wspieranie rozwoju portfolio produktów i usług istotnych dla partnerów biznesowych

  • W ścisłej współpracy z kierownictwem opracowywanie krótko- i długoterminowych biznesplanów dla podległego obszaru wraz z planowaniem i ustanowieniem odpowiednich działań sprzedażowych i marketingowych, które uwzględnią bieżące warunki na rynku

  • Udział w wydarzeniach branżowych

  • Raportowanie wyników pracy

Wymagania pracodawcy

  • Wiedza z zakresu żywienia/zootechniczna w produkcji trzody chlewnej

  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta lub sprzedaży

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca odbycie szkoleń sprzedażowych i produktowych za granicą

  • Otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • Motywacja do osiągania najlepszych wyników

  • Konsekwencja w realizacji założonych celów

  • Dynamizm w działaniu

  • Proaktywność i odpowiedzialność

Pracodawca oferuje

  • Pełne wdrożenie i profesjonalne szkolenia zapewniające odpowiednie narzędzia i wiedzę (szkolenie praktyczne na przemysłowych fermach trzody chlewnej w cyklu zamkniętym )

  • Niezbędne wsparcie, zwłaszcza na początku pracy

  • Przyjazne środowisko pracy

  • Ponadprzeciętne możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

  • Wsparcie ekspertów i doświadczonych pracowników zespołu

  • Możliwość awansu wraz z rozwojem rynku

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia

  • Atrakcyjny system premiowy – prowizję od sprzedaży bez górnego limitu oraz premię roczną

  • Narzędzia pracy: telefon komórkowy i laptop, niezbędne oprogramowanie

  • Samochód służbowy - także do użytku prywatnego

  • Prywatną opiekę medyczną, świąteczne bony zakupowe, kartę Multisport

  • Pokrycie kosztów związanych z pracą

Jesteśmy Zespołem Head Hunterów specjalizujących się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów oraz średniej i wyższej kadry zarządzającej. Działamy na rynku od 2006r. Pracujemy z organizacjami z całej Polski oraz dla Klientów zagranicznych.

Przewiń do profilu firmy