Oferta pracy
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca działu Blacharsko–Lakierniczego

Auto Łódź

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ważna jeszcze 21 dni
    do: 23 gru 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Profesjonalna obsługa Klientów w zakresie napraw blacharsko-lakierniczych;

  • Przygotowanie dokumentacji szkodowej;

  • Obsługa szkód komunikacyjnych na platformach współpracujących Towarzystw Ubezpieczeniowych i CFM;

  • Wykonywanie oględzin pojazdów;

  • Wykonywanie kosztorysów w systemie AUDATEX;

  • Przyjmowanie i wydawanie pojazdów;

  • Fakturowanie i ściąganie należności;

  • Obsługa procesu likwidacji szkód komunikacyjnych zgodnie z procedurami serwisowymi

  • Prowadzenie dokumentacji związanej z realizacją i rozliczaniem zleceń

  • Organizacja harmonogramu napraw blacharsko-lakierniczych,

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie (preferowane techniczne lub wyższe kierunkowe)

  • Prawo jazdy kat „B” i praktyka w prowadzeniu auta – warunek konieczny

  • Umiejętność bezpośredniej obsługi Klientów

  • Doświadczenie w pracy w branży motoryzacyjnej

  • Samodzielność w działaniu i dobra organizacja pracy

  • Znajomość programu Audatex będzie dodatkowym atutem

  • Ogólna wiedza dotycząca rynku motoryzacyjnego i ubezpieczeniowego

  • Praktyczna znajomość MS Office i sprawna obsługa komputera

  • Doświadczenie zawodowe w pracy w ASO w zakresie likwidacji szkód

  • Znajomość techniki naprawach blacharsko-lakierniczych

  • Wiedza z zakresu budowy pojazdów;

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży ubezpieczeniowej i likwidacji szkód

To oferujemy

  • umowę o pracę,

  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • możliwość stałego rozwoju zawodowego (również podczas szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych).