Doradca Działu Blacharsko-Lakierniczego

Krotoski spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.O firmie

Krotoski spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

Aleja Katowicka 43

Wolica (pow. pruszkowski)

W związku z dynamicznym rozwojem Grupa Krotoski – jeden z najbardziej renomowanych autoryzowanych dealerów marki Audi, Porsche, Volkswagen i Skoda w Polsce, poszukuje pracownika na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • przyjmowanie samochodów do naprawy
  • definiowanie zleceń serwisu blacharsko-lakierniczego
  • śledzenie procesu naprawy oraz stały kontakt z Klientem w celu informowania go o procesie naprawy
  • nadzór nad jakością, zakresem oraz terminowością napraw
  • przygotowywanie niezbędnej dokumentacji do Towarzystw Ubezpieczeniowych
  • administrowanie samochodami zastępczymi na czas napraw
  • wydanie samochodu po naprawie

Nasze oczekiwania:

  • co najmniej 2 lata doświadczenia na stanowisku doradcy w dziale blacharsko-lakierniczym
  • wykształcenie minimum średnie techniczne
  • znajomość procesu likwidacji szkód
  • dobra obsługa komputera (pakiet MS Office, Outlook)
  • umiejętność korzystania z programu Audatex oraz platform komunikacji szkodowych TU
  • mile widziana znajomość programu Auto Stacja
  • dobra organizacja czasu pracy, połączona z umiejętnością koordynowania kilku zadań w jednym czasie
  • wysoka kultura osobista i komunikatywność w kontaktach z Klientem
  • praktyczna wiedza z zakresu budowy i funkcjonowania samochodów osobowych
  • prawo jazdy kat. B
  • dodatkowym atutem będzie komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne warunki finansowe
  • szkolenia i certyfikaty z branży motoryzacyjnej
  • możliwość objęcia ubezpieczeniem grupowym
  • dostęp do opieki medycznej oraz kart sportowych
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy