Logo Pracuj.pl

Doradca Działu Likwidacji Szkód Komunikacyjnych

MM Cars GroupO firmie

MM Cars Group

aleja Karkonoska 50

Krzyki

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • utrzymywanie kontaktów z klientami biznesowymi i indywidualnymi w zakresie likwidacji szkód komunikacyjnych,
  • samodzielne wykonywanie kalkulacji napraw szkód komunikacyjnych, kontakt z towarzystwami ubezpieczeniowymi,
  • współpraca z Warsztatem w zakresie organizowania pracy,
  • dbanie o jakość i terminowość świadczonych usług,
  • wystawianie faktur i dbałość o kompletność przygotowywanej dokumentacji.

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (polegającym na kontaktach z klientami i wykonywaniu kalkulacji napraw szkód komunikacyjnych),
  • wiedza z zakresu wykonywania kalkulacji napraw szkód komunikacyjnych,
  • znajomość programów Audatex, Eurotax,
  • wiedza techniczna z zakresu prowadzenia napraw blacharsko-lakierniczych,
  • doświadczenie w kontaktach z ubezpieczycielami,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • chęć rozwoju osobistego i zawodowego,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • prawo jazdy kategorii B.

To oferujemy

  • atrakcyjną pracę w dynamicznej i nowoczesnej firmie,
  • możliwość rozwoju w zakresie sprzedaży dzięki szerokiej ofercie marek i modeli,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,
  • pakiet szkoleń.

Doradca Działu Likwidacji Szkód Komunikacyjnych, aleja Karkonoska 50, Krzyki, Wrocław