Logo Pracuj.pl

Doradca Edukacyjny

Nowa Era sp. z o.o.O firmie

  • podlaskie
    podlaskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • kontrakt B2B
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów

Twój zakres obowiązków

  • Reprezentowanie Wydawnictwa Nowa Era w kontaktach z dyrektorami, nauczycielami szkół i przedszkoli.
  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami poprzez profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru oferty edukacyjnej.
  • Prowadzenie prezentacji produktowych i rozmów sprzedażowych.
  • Przygotowanie długo i krótkoterminowych planów współpracy z dyrektorami szkół i przedszkoli.
  • Realizacja planów sprzedażowych na podległym terenie.
  • Raportowanie wyników pracy zgodnie ze standardem firmy

Nasze wymagania

  • Łatwość w budowaniu i utrzymaniu trwałych relacji z klientami.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne.
  • Samodzielność w działaniu i bardzo dobra organizacja pracy własnej.
  • Zaangażowanie i motywacja do podnoszenia swoich umiejętności.
  • Myślenie analityczne i umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • Doświadczenie w sprzedaży.

To oferujemy

  • Wynagrodzenie - dobrą podstawę + premie miesięczne uzależnione od Twojego zaangażowania i włożonej pracy.
  • Możliwość pracy na terenie całej Polski - szukamy Doradców Edukacyjnych w każdym województwie.
  • Szkolenia sprzedażowe oraz możliwość rozwoju osobistego i zawodowego.
  • Niezbędne narzędzia pracy - telefon, samochód, komputer.
  • Umowę o współpracy B2B

Benefity

  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne

Nowa Era sp. z o.o.

Jesteśmy liderem na rynku rozwiązań edukacyjnych, wchodzącym w skład największej w Europie grupy działającej w tym obszarze - Sanoma Learning.

Nowa Era to więcej niż nazwa – to pomysł na przyjazną i skuteczną edukację. To świeże spojrzenie na metodykę pracy z dziećmi i młodzieżą. To innowacyjne podejście, które przekonało tak wielu wymagających nauczycieli, dyrektorów i rodziców, że warto postawić na najwyższą jakość i skuteczne rozwiązania.

Aktualne oferty pracodawcy
11/2022

Doradca Edukacyjny, podlaskie