Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca energetyczny b2b w branży OZE

CONCEPT ENERGY sp. z o.o.O firmie

  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

W naszej firmie działamy na czystych, jasnych zasadach. Będziesz otrzymywał leady sprzedażowe, ale oczekujemy też Twojej inwencji i zaangażowania, w budowaniu bazy klientów. Z uwagi na to, że oferujemy bardzo dobre warunki współpracy podstawowej, a nie „najniższą krajową” , oddajemy do dyspozycji narzędzia pracy jak samochód z kartą paliwową oraz angażujemy wielu naszych kolegów aby szkolenia wstępne były na najwyższym poziomie, regularnie monitorujemy pracę zespołów sprzedażowych.

Chcę pracować z ludźmi uczciwymi i solidnymi, którzy tak jak ja cenią lojalność i pracowitość, a przy tym chcą zarabiać dobre pieniądze.

Zapraszam do rozmowy😊 Pierwszą odbędziemy na Teams’ach.

Katarzyna

Nasze wymagania

  • Szukamy uczciwych i rzetelnych handlowców z doświadczeniem, którzy za dobre wynagrodzenie podstawowe i atrakcyjne warunki dodatkowe, będą solidnie i sumiennie pracować

  • Osób pogodnych i zmotywowanych, od których bije pozytywna energia

  • Tych, którzy chcą się rozwijać i mają ambicje, aby ciągle osiągać więcej

  • Posiadających czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

Wynagrodzenie podstawowe

Atrakcyjny system prowizyjny

Premie uznaniowe

Narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon

Szkolenia techniczne

Szkolenia umiejętności miękkich

Motywujące konkursy sprzedażowe w zespołach

Jasną ścieżkę kariery – precyzyjne kryteria awansu

Współpracę na zasadach b2b