Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Energetyczny

BEGOLDEN sp. z o.o.O firmie

4 00030 000 brutto / mies.
  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B, umowa agencyjna
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa klientów indywidualnych i biznesowych;

  • Dbanie o dobre relacje z klientami;

  • Reprezentowanie firmy na zewnątrz;

  • Przygotowywanie oferty na produkty firmowe: instalacje PV, pompy ciepła, maszyny energii.

Nasze wymagania

  • Samodzielność w działaniu;

  • Podstawowa wiedza techniczna;

  • Premiujemy osoby z doświadczeniem w OZE;

  • Kreatywność;

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Materiały marketingowe;

  • Indywidualne warunki zatrudnienia;

  • Szerokie portfolio produktów z branży energetycznej;

  • Sprawdzone know-how pozwalające uzyskać najwyższe wyniki sprzedażowe w branży;

  • Niezbędne narzędzia pracy;

  • Dla najlepszych możliwość budowania własnej struktury sprzedażowej;

  • Możliwość otrzymywania umawianych spotkań za pośrednictwem Call Center od pierwszego dnia współpracy;

  • Szkolenia sprzedażowe z najlepszymi Przedstawicielami w branży;

  • Indywidualne warunki dla zorganizowanych grup sprzedażowych oraz Przedstawicieli posiadających udokumentowane sukcesy w branży;

  • Termin realizacji inwestycji do 2 tygodni.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • pikniki rodzinne

BEGOLDEN sp. z o.o.

BeGolden to spółka działająca na rynku w sektorze fotowoltaiki od 5 lat. Wcześniej pod innym breandem zdobywaliśmy doświadczenie, rozszerzaliśmy umiejętności i pozyskiwaliśmy wiedzę budując instalacje fotowoltaiczne dla liderów branży w Polsce. Po zdobyciu umiejętności i zbudowaniu wykwalifikowanych ekip montażowych, po rebrandingu firmy od 2 lat postanowiliśmy rozpocząć działania w sektorze sprzedaży instalacji fotowoltaicznych.

Najpierw byliśmy rzemieślnikami, którzy nauczyli się mistrzowskiego fachu, aby teraz móc oferować Klientom instalacje spełniające najwyższe standardy.

Proces sprzedaży i montaże przeprowadzamy bardzo staranne ze szczególną uwagą, mamy wysoko wykwalifikowaną kadrę, która pracuje w komfortowych warunkach zatrudnienia bez presji czasu.

Naszą jakość potwierdza zespół ludzi od lat pracujący w szeregach naszej firmy. Mamy ugruntowaną pozycję na rynku.

Naszych Klientów obsługujemy kompleksowo: od audytu, projektu, odpowiednim doborze instalacji w oparciu o potrzeby i preferencje Klienta, po budowę instalacji, uczestniczeniu w działaniu z operatorem sieci po pomoc w wypełnianiu dokumentacji o dotacje i późniejszą opiekę na Klientem.

Swoim zasięgiem obejmujemy obszar całego kraju.

Przewiń do profilu firmy