Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca energetyczny ds. fotowoltaiki

3S GROUP OZE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Bielawa, Bogatynia, Boguszów-Gorce, Brzeg Dolny, Bystrzyca Kłodzka, Chocianów, Chojnów, Dzierżoniów, Głogów, Głuszyca, Góra, Gryfów Śląski, Jawor, Jelcz-Laskowice, Jelenia Góra, Kamienna Góra, Kąty Wrocławskie, Kłodzko, Kowary, Kudowa-Zdrój, Legnica, Leśna, Lubań, Lubawka, Lubin, Lwówek Śląski, Milicz, Nowa Ruda, Oborniki Śląskie, Oława, Piechowice, Pieńsk, Pieszyce, Piława Górna, Polanica-Zdrój, Polkowice, Przemków, Sobótka, Stronie Śląskie, Strzegom, Strzelin, Syców, Szczawno-Zdrój, Szklarska Poręba, Ścinawa, Środa Śląska, Świebodzice, Trzebnica, Twardogóra, Wałbrzych, Wołów, Wrocław, Ząbkowice Śląskie, Zgorzelec, Ziębice, Złotoryja, Żarów, Żmigród, Bolesławiec, Oleśnica, Siechnice, Świdnica

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa powierzonych klientów, oraz aktywne pozyskiwanie nowych

  • Sprzedaż instalacji fotowoltaicznych

  • Negocjowanie warunków i podpisywanie umów

  • Realizowanie planów sprzedażowych

  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy, oraz budowanie relacji z Klientem

  • Bieżące raportowanie

Nasze wymagania

  • Nastawienie na osiąganie wyników

  • Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej

  • Wysoka komunikatywność

  • Otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • Motywacja w realizacji zadań i determinacja w osiągnięciu założonych celów

  • Chęć do poszerzania wiedzy

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży fotowoltaicznej (dla osób z doświadczeniem w branży, możliwość bezpośredniego wejścia do ELITARNEJ GRUPY SPRZEDAWCÓW (najlepsze warunki prowizyjne i indywidualne ustalenia)

To oferujemy

  • Wynagrodzenie podstawowe

  • Wysokie prowizje

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Profesjonalny system szkoleń

  • Pracę z produktem z którego możesz być dumny

  • Leady sprzedażowe z działu wsparcia sprzedaży

  • Elastyczny czas pracy

  • Samochód służbowy oraz kartę paliwową

  • Szkolenie sprzedażowe

  • Wyjazdy służbowego, bonusy i program motywacyjne

  • Profesjonalne materiały reklamowe

  • Możliwość, awansu, rozwoju i budowania zespoły

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

3S Group OZE to firma, która z pasją działa na rynku energii odnawialnej. Pomimo niesprzyjającej sytuacji gospodarczej charakteryzuje nas stabilność i nieustający rozwój, dlatego rośniemy w siłę i wciąż zatrudniamy.

Szukamy Specjalistów o nietuzinkowym myśleniu, pozbawionych minimalistycznego podejścia

Swoim zasięgiem obejmujemy teren całego kraju!

Stabilna pozycja na rynku i nieustający rozwój firmy

Najcenniejszą wartością Firmy jest człowiek przez duże C.

Przewiń do profilu firmy