Logo Pracuj.pl

Doradca Energetyczny ds. Fotowoltaiki

Columbus Energy S.A.O firmie

  • dolnośląskie
    dolnośląskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • odbywanie spotkań z Klientami pozyskanymi przez Dział Wsparcia Sprzedaży
  • aktywne pozyskiwanie Klienta indywidualnego w terenie
  • samodzielne budowanie bazy Klientów
  • kompleksową obsługę Klientów w zakresie analizy potrzeb oraz sporządzania ofert
  • sprzedaż produktów oferowanych przez firmę

Nasze wymagania

  • masz doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej z Klientem indywidualnym
  • techniki sprzedaży nie mają przed Tobą tajemnic
  • potrafisz negocjować, masz dar przekonywania
  • lubisz pracować aktywnie i nieszablonowo
  • fascynują Cię nowe technologie
  • cechuje Cię wytrwałość, szybkość działania oraz orientacja na wynik
  • wiesz, że swoją codzienną pracą masz realny wpływ na wzrost wynagrodzenia
  • zarażasz pozytywną energią :)

To oferujemy

  • będziesz pracować z liderem rynku w branży
  • sam zadecydujesz o formie współpracy (umowa o pracę lub własna działalność)
  • oferujemy atrakcyjny system wynagrodzeń (podstawa + prowizja bez sufitów)
  • będziesz mieć realny wpływ na tworzenie elitarnej grupy sprzedażowej
  • zapewnimy Ci profesjonalne szkolenia i narzędzia pracy (samochód z pełnym bakiem, sprzęt IT, materiały marketingowe)
  • będziesz sprzedawać produkt, który zmienia rynek odnawialnych źródeł energii i troszczy się o środowisko naturalne

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • elastyczny czas pracy
  • brak dress code’u
  • karta MultiSport
  • komputer oraz samochód służbowy

Columbus Energy S.A.

Jesteśmy najczęściej wybieranym dostawcą domowej fotowoltaiki w Polsce – oferujemy nowoczesne i ekologiczne rozwiązania dla domów, firm i rolników. Dostarczamy kompleksową obsługę klienta oraz opiekę posprzedażową.

Tworzymy zespół ludzi, którzy wierzą, że dzięki energii ze Słońca nasz świat może być lepszy – zarówno pod względem ekologii, jak i ekonomii.

Oferujemy Klientom dostęp do przyszłości – poprzez instalacje fotowoltaiczne, magazyny energii oraz pompy ciepła. Rozwijamy też rozwiązania dla elektromobilności.

Doradca Energetyczny ds. Fotowoltaiki, dolnośląskie