Logo Pracuj.pl

Doradca Energetyczny ds. Fotowoltaiki

UNIMA ENERGIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

umowa zlecenie, umowa agencyjna
4 000–40 000
brutto / mies.
kontrakt B2B
netto (+ VAT) / mies.
  • małopolskie
    małopolskie
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B, umowa agencyjna
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż zintegrowanych systemów fotowoltaicznych
  • Aktywne samodzielne pozyskiwanie klientów na instalacje fotowoltaiczne, magazyny energii ,stacje zasilania samochodów elektrycznych, pompy ciepła dla segmentu klientów biznesowych i indywidualnych.
  • Realizacja założonych celów sprzedażowych.
  • Budowanie relacji z klientami i kreowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Nasze wymagania

  • Masz doświadczenie w sprzedaży.
  • Nie brak Ci umiejętności interpersonalnych, negocjacyjnych oraz finalizowania umów.
  • Jesteś efektywny w samodzielnym pozyskiwaniu klientów.
  • Opanowałeś techniki sprzedaży i umiesz je wykorzystać w codziennej pracy.
  • Znasz pakiet MS Office w stopniu bardzo dobrym.
  • Posiadasz prawo jazdy kat. B..
  • Masz wysoką motywację do działania oraz nastawienie na sukces.
  • Doświadczenie w branży OZE Fotowoltaika, magazyny energii , stacje ładowania EQ, pompy ciepła - mile widziane

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży OZE

To oferujemy

  • Będziesz sprzedawać innowacyjne technologicznie produkty OZE. To praca w przestrzeni pełnej możliwości! Kompleksowa oferta dla klientów !
  • Systematyczne szkolenia sprzedażowe, coachingowe i techniczno-produktowe.
  • Wsparcie naszej kadry i świetną atmosferę.
  • Przejrzysty i uczciwy system wynagrodzenia, dzięki któremu uzyskasz doskonałe wyniki finansowe
  • Uczciwość i terminowość wypłat.
  • Szybkość realizacji montaży dzięki własnej logistyce i własnym ekipom monterskim.
  • Ogromne możliwości rozwoju w strukturach firmy !
  • Tworzysz wartościowe relacje – oferujesz Klientom innowacyjne produkty i optymalne rozwiązania OZE, które przynoszą im realne zyski.
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się spółce ukierunkowanej na sukces. Przekażemy Ci nasze „know how”. Doskonale wiemy, jak odnieść sukces!
  • Stabilne zatrudnienie - bardzo wysokie prowizje i dodatkowe premie.

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • paczki świąteczne
  • dodatkowy urlop

UNIMA ENERGIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Unima Energia to jedna z najszybciej rozwijających się firm w branży OZE. Wprowadzamy na polski rynek innowacyjne, zintegrowane systemy fotowoltaiczne, stawiając na najnowocześniejsze rozwiązania i najwyższą jakość.

Nasza działalność koncentruje się na projektowaniu, sprzedaży i montażu instalacji fotowoltaicznych w tym farm fotowoltaicznych, magazynów energii, pomp ciepła oraz szeroko rozumianej elektromobilności, dla klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Przeglądasz oferty pracy lub zastanawiasz się nad zmianą dotychczasowego zajęcia – może to właśnie Ciebie szukamy – a Ty szukasz nas. Warto postawić na branżę przyszłości i pozytywną energię!

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

DORADCA ENERGETYCZNY DS. FOTOWOLTAIKI

Nasza filozofia

Rozumiesz świat sprzedaży i świetnie się w nim odnajdujesz? Nie brak Ci talentu, jesteś ambitny i gotowy do działania? Lubisz samodzielność, nowe technologie i ciekawe wyzwania? Wydeptuj nowe ścieżki, rozwijaj się i osiągaj własne cele – zapewnimy Ci wsparcie, które Ci to umożliwi! Dołącz do zespołu Unima Energia i pracuj jako Doradca Energetyczny ds. Fotowoltaiki.

Twórz z nami branżę przyszłości i wprowadzaj innowacyjne systemy fotowoltaiczne! Energia elektryczna jest kluczowa! to przestrzeń, w której odnajdziesz mnóstwo możliwości!

Dlaczego mam złożyć aplikację?

Jeśli chcesz zdobyć cenne doświadczenie zawodowe, pracować w zgranym zespole, zmieniać świat na lepsze i masz pozytywne nastawienie ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Doradca Energetyczny ds. Fotowoltaiki, małopolskie