Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Energetyczny ds. Fotowoltaiki

SUPREME ENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

5 00015 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Piotrków Trybunalski

    Piotrków Trybunalski, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie i aktywna obsługa klientów z sektora klientów indywidualnych, MŚP, rolnictwo, duże przedsiębiorstwa.

  • Prowadzenie negocjacji handlowych i prezentacji tematycznych.

  • Przygotowanie ofert PV.

  • Realizowanie wyznaczonych celów.

  • Zapewnienie najwyższego poziomu obsługi klienta.

Nasze wymagania

  • Umiejętności skutecznych negocjacji.

  • Wysokich umiejętności komunikacyjnych.

  • Ukierunkowania na realizację zadań i osiągania założonych celów.

  • Prawa jazdy kat. B.

  • Dyspozycyjności.

Mile widziane

  • Możesz pochwalić się doświadczeniem sprzedażowym w branżach takich jak fotowoltaika, energia elektryczna, gaz, telekomunikacja, ubezpieczenia czy finanse - ale nie jest ono konieczne.

To oferujemy

  • Wysokie wynagrodzenie prowizyjne.

  • Najlepszą na rynku ofertę dla klientów (ind/biz).

  • Szkolenia w pełni przygotowujące do skutecznej pracy.

  • Nowoczesny CRM do zarządzania bazą klientów.

  • Wsparcie: inżynierów PV i kalkulatory analityczne.

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • SUPREME CAR

  • Kwartalny SUPREME DAY

  • Konkursy z nagrodami dla pracowników

Etapy rekrutacji
1

I etap - rozmowa online z Rekruterem

2

II etap - rozmowa z Managerem Regionu

3

III etap - praca w terenie pod okiem Managera Regionu

SUPREME ENERGY to dynamicznie rozwijająca się firma branży OZE, oferująca bezkonkurencyjny i kompleksowy produkt na rynku. WE DO MORE – robimy więcej, sięgamy wyżej.

Przewiń do profilu firmy

Chcesz dołączyć do team SUPREME i osiągać więcej?