Logo Pracuj.pl

Doradca Energetyczny ds. Fotowoltaiki

SUPREME ENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

5 000–15 000
netto (+ VAT) / mies.
  • Piotrków Trybunalski
    Piotrków Trybunalski, łódzkie
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie i aktywna obsługa klientów z sektora klientów indywidualnych, MŚP, rolnictwo, duże przedsiębiorstwa.
  • Prowadzenie negocjacji handlowych i prezentacji tematycznych.
  • Przygotowanie ofert PV.
  • Realizowanie wyznaczonych celów.
  • Zapewnienie najwyższego poziomu obsługi klienta.

Nasze wymagania

  • Umiejętności skutecznych negocjacji.
  • Wysokich umiejętności komunikacyjnych.
  • Ukierunkowania na realizację zadań i osiągania założonych celów.
  • Prawa jazdy kat. B.
  • Dyspozycyjności.

Mile widziane

  • Możesz pochwalić się doświadczeniem sprzedażowym w branżach takich jak fotowoltaika, energia elektryczna, gaz, telekomunikacja, ubezpieczenia czy finanse - ale nie jest ono konieczne.

To oferujemy

  • Wysokie wynagrodzenie prowizyjne.
  • Najlepszą na rynku ofertę dla klientów (ind/biz).
  • Szkolenia w pełni przygotowujące do skutecznej pracy.
  • Nowoczesny CRM do zarządzania bazą klientów.
  • Wsparcie: inżynierów PV i kalkulatory analityczne.

Benefity

  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • SUPREME CAR
  • Kwartalny SUPREME DAY
  • Konkursy z nagrodami dla pracowników

Etapy rekrutacji

1

I etap - rozmowa online z Rekruterem

2

II etap - rozmowa z Managerem Regionu

3

III etap - praca w terenie pod okiem Managera Regionu

SUPREME ENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

SUPREME ENERGY to dynamicznie rozwijająca się firma branży OZE, oferująca bezkonkurencyjny i kompleksowy produkt na rynku. WE DO MORE – robimy więcej, sięgamy wyżej.

Chcesz dołączyć do team SUPREME i osiągać więcej?

Doradca Energetyczny ds. Fotowoltaiki, Piotrków Trybunalski