Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Energetyczny ds. Fotowoltaiki / Pomp Ciepła

Power Team

  • Lubsko

    Lubsko, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie i aktywna obsługa klientów z sektora klientów indywidualnych, MŚP, rolnictwo, duże przedsiębiorstwa.

  • Prowadzenie negocjacji handlowych i prezentacji tematycznych.

  • Przygotowanie ofert PV i PC

  • Realizowanie wyznaczonych celów.

  • Zapewnienie najwyższego poziomu obsługi klienta.

Nasze wymagania

  • Umiejętność skutecznych negocjacji.

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne.

  • Ukierunkowanie na realizację zadań i osiąganie założonych celów.

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Dyspozycyjność.

To oferujemy

  • Wysokie wynagrodzenie prowizyjne.

  • Najlepsza na rynku oferta dla klientów (ind/biz).

  • Szkolenia w pełni przygotowujące do skutecznej pracy.

  • Nowoczesny CRM do zarządzania bazą klientów.

  • Wsparcie: inżynierów PV, kalkulatory analityczne.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • konkursy z nagrodami dla pracowników

  • SUPREME CAR

  • kwartalny SUPREME DAY