Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Energetyczny ds. Fotowoltaiki

GrantON O. Grocholewicz K. Antoszkiewicz s.c.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło dzień temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie klientów indywidualnych i biznesowych

  • Reprezentowanie i promowanie marki GrantON na powierzonym obszarze

  • Profesjonalna analiza potrzeb i doradztwo dla klientów indywidualnych i biznesowych

  • Przygotowanie i negocjowanie ofert

  • Realizacja wspólnie ustalanych celów biznesowych

Nasze wymagania

  • Co najmniej roczne doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej. Dodatkowym atutem będzie praca na stanowisku związanym ze sprzedażą OZE (instalacji fotowoltaicznych i/lub pomp ciepła)

  • Bycie urodzonym sprzedawcą

  • Zainteresowanie zagadnieniami związanymi z odnawialnymi źródłami energii, nowoczesnymi rozwiązaniami z zakresu OZE

  • Bycie odpowiedzialnym, entuzjastycznie nastawionym do pracy, zorientowanym na wyniki i rozwój osobisty

  • Wysoka kultura osobista oraz umiejętność nawiązywania pozytywnych relacji międzyludzkich

  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office

  • Czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Rozwój kariery, zamiast zwyczajnego miejsca pracy

  • Stała pracę – szukamy pracowników na lata, nie na sezon

  • Wysokiej jakości komponenty, które będziesz sprzedawał z przyjemnością

  • Wsparcie działu technicznego i projektowego

  • Wsparcie dla innowacji, nieszablonowych pomysłów oraz inicjatyw rozwojowych

  • Szkolenia techniczne oraz sprzedażowe prowadzone przez trenerów z wieloletnią praktyką

  • Realne cele oraz wskazanie sposobu ich realizacji

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników (system prowizyjny bez limitu zarobków)

  • Odpowiedzialną, ciekawą i dobrze płatną pracę w prężnie rozwijającej się dziedzinie

  • Elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy zdalnej

  • Wsparcie w każdym aspekcie wykonywanej pracy

  • Swobodę działania – pracujesz tak jak lubisz

  • Nowoczesne narzędzia pracy

  • Doskonała atmosferę w pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

GrantON O. Grocholewicz K. Antoszkiewicz s.c.

Granton s.c. jest firmą specjalizującą się w kompleksowej realizacji instalacji fotowoltaicznych wywodzącą się z Przedsiębiorstwa Handlowo Usługowego Grocholewicz - firmy istniejącej na rynku od 1995r. zajmującej się realizacją robót elektrycznych, teletechnicznych i instalacji fotowoltaicznych oraz sprzedażą artykułów elektrycznych i instalacji fotowoltaicznych.

Przewiń do profilu firmy

  • W GrantON stawiamy na różnorodność. Mamy świadomość, że każdy jest inny, dlatego staramy się wspierać sposób w jaki osiągasz dobre wyniki zamiast narzucać schematy działania.

  • Jeśli jesteś urodzonym sprzedawcą, chcesz się rozwijać w dobrze płatnej i stabilnej pracy dołącz do GrantON!

Aplikacja

Jeżeli jesteś zainteresowany powyższą ofertą prześlij swoje CV (z zamieszczoną poniżej zgodą na przetwarzanie danych osobowych) podając w tytule wiadomości nazwę stanowiska oraz miejsce pracy.