Logo Pracuj.pl

Doradca Energetyczny ds. OZE

zielonyVOLT.plO firmie

  • Gorzów Wielkopolski, Wschowa, Zielona Góra, Żary, Słubice
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie w terenie klientów indywidualnych i instytucjonalnych
  • Samodzielne budowanie bazy klientów
  • Obsługa klientów przekazanych przez Dział Wsparcia Sprzedaży
  • Docieranie do osób decyzyjnych w biznesie i budowanie z nimi trwałej relacji
  • Doradztwo energetyczne i techniczne w zakresie fotowoltaiki, magazynów energii, pomp ciepła, klimatyzacji i elektromobilności
  • Realizacja planu sprzedażowego
  • Bieżące raportowanie

Nasze wymagania

  • Wykształcenie co najmniej średnie
  • Minimum roczne doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej w branży fotowoltaicznej
  • Wysoka samodzielność w działaniach sprzedażowych
  • Znajomość arkusza kalkulacyjnego i MS Word
  • Prawo jazdy kat. B oraz gotowość do podróży służbowych
  • Wiedza z zakresu HVAC i elektromobilności będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Wynagrodzenie bez górnego limitu, podstawa i premia
  • Samochód służbowy – VW Golf 8 lub VW T-Roc
  • Wsparcie sprzedaży
  • Niezbędne narzędzia pracy: laptop lub tablet, smartfon, materiały marketingowe
  • Możliwość budowania własnego zespołu po osiągnięciu oczekiwanych rezultatów
  • Opiekę medyczną
  • Rozwój w strukturach jednego z najbardziej doświadczonych instalatorów w branży

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • paczki świąteczne
  • świętowanie urodzin
  • inicjatywy dobroczynne

Brzmi interesująco? Aplikuj do nas klikając w poniższy przycisk!

zielonyVOLT.pl

Od 2015 r. wiodący instalator rozwiązań opartych na odnawialnych źródłach energii w sektorach klientów indywidualnych i biznesowych. Jeden z pierwszych i najbardziej doświadczonych podmiotów na rynku. Szeroka oferta obejmuje nie tylko instalacje fotowoltaiczne i pompy ciepła, ale także stacje ładowania elektryków, magazyny energii, rozwiązania do klimatyzacji oraz produkty indywidualne, jak chociażby wiaty solarne.

W zielonyVOLT.pl projekty wykonujemy samodzielnie, posiadamy własne brygady montażowe. Cenimy wysoką jakość, komfort pracy, a także nieformalną atmosferę pracy w młodym, dynamicznym zespole. Zapewniając Klientom dostęp do przyszłości, wierzymy, że dokładamy swoją cegiełkę w budowie lepszego jutra, z tańszą i bardziej ekologiczną energią.

Doradca Energetyczny ds. OZE, Gorzów Wielkopolski