Logo Pracuj.pl

Doradca energetyczny ds. OZE

ZIELONA-ENERGIA.COM LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • lubuskie
    lubuskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż instalacji fotowoltaicznych dla Klientów z sektora B2C oraz B2B,
  • aktywne pozyskiwanie klientów,
  • prowadzenie spotkań oraz konsultacji,
  • dopasowanie usług do indywidualnych potrzeb klienta,
  • realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych.

Nasze wymagania

  • umiejętność prowadzenie spotkań biznesowych oraz negocjacyjnych,
  • gotowości do aktywnej sprzedaży w terenie,
  • chęć i gotowość do podnoszenia kwalifikacji i zdobywania wiedzy,
  • czynne prawo jazdy kat. B (warunek konieczny),
  • znajomość branży związanej z fotowoltaiką, pompami ciepła oraz magazynami energii,
  • znajomość obsługi komputera (Excel, CRM, Internet),
  • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi.

To oferujemy

  • profesjonalne szkolenie z zakresu fotowoltaiki oraz szkolenia sprzedażowe i produktowe (własna platforma e-learningowa),
  • atrakcyjny system wynagrodzeń podstawa, wysoka prowizja, szybka wypłata prowizji, konkursy motywacyjne
  • niestandardowe rozwiązania dla Klientów, pomoc w uzyskaniu leasingu, wsparcie w uzyskaniu dofinasowania, szerokie portfolio ofert ( PV as a Service, Raty, )
  • praca w międzynarodowej grupie EDP - szansa na rozwój kariery
  • dobra oferta dla Klientów – bez haczyków, płatnych audytów i ukrytych opłat
  • wsparcie biura projektowego (wykonywanie wizualizacji, wsparcie techniczne, pomoc w uzyskaniu dofinansowania, finansowania instalacji)
  • zaplecze marketingowe – nasz zespół marketingu zapewnia materiały reklamowe oraz kampanie pozyskujące leady
  • możliwość awansu na stanowiska menedżerskie,
  • nagrody dla najlepszych handlowców,
  • wynagrodzenie bez górnego limitu,
  • profesjonalną organizację montażu

Benefity

  • elastyczny czas pracy
  • możliwość rozwoju i awansu

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować:

  • działamy w branży, która się dynamicznie rozwija – wzrost o 182% rok do roku
  • jesteśmy jedną z wiodących firm fotowoltaicznych w Polsce
  • zdobywamy prestiżowe wyróżnienia, jak Dobra Marka czy European Quality Certificate®
  • naszych ludzi wspieramy technologią i narzędziami, które ułatwiają pracę
  • wyznajemy zasadę, że dachów wystarczy dla wszystkich – na tym opiera się nasza kultura dzielenia się wiedzą w firmie i sprzedaży
  • samodzielność nie oznacza u nas, że będziesz jak samotny John Wayne zmierzać w kierunku zachodzącego słońca po wyniki – na każdym etapie inwestycji działamy razem
  • codziennie kilkadziesiąt naszych własnych ekip monterskich pracuje na dotrzymanie składanych Klientom obietnic, co do terminu i jakości

ZIELONA-ENERGIA.COM LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Jesteśmy ekologiczną firmą specjalizującą się w dostarczaniu rozwiązań fotowoltaicznych dla klientów biznesowych i gospodarstw rolnych. Od 2013 roku systematycznie rozwijamy się, powiększając grono wykwalifikowanych pracowników i współpracowników.

Efektem naszej pracy jest darmowa energia ze słońca i oszczędności naszych Klientów, a także zaufanie, jakim się cieszymy. Potwierdzają je przyznane nam wyróżnienia: tytuł Dobra Marka 2020, który otrzymaliśmy w kategorii dostawców instalacji fotowoltaicznych, European Quality Certificate 2021 w kategorii Zrównoważony Rozwój oraz Diament Polskiej Gospodarki za rok 2021.

W 2022 dołączyliśmy do EDP, jednej z największych grup energetycznych na świecie.

Zatrudniając ponad 12 000 pracowników, grupa EDP jest obecna w całym łańcuchu dostarczania energii elektrycznej oraz w działalności związanej z komercjalizacją gazu. EDP jest czwartą co do wielkości firmą produkującą energię wiatrową na świecie, a 75% wytwarzanej przez nią energii pochodzi ze źródeł odnawialnych. EDP dostarcza energię elektryczną i gaz do ponad 9 milionów klientów.

Grupa EDP weszła na giełdę Euronext Lisbon w 1997 roku. Spółki EDP Brasil i EDP Renewables są również notowane na giełdzie. Zrównoważony rozwój jest częścią DNA firmy, dlatego grupa EDP jest członkiem Dow Jones Sustainability Index.

Chcesz o nas wiedzieć więcej? Zajrzyj na nasz fanpage, profil na Instagramie lub po prostu porozmawiajmy :)

Doradca energetyczny ds. OZE, lubuskie