Logo Pracuj.pl

Doradca Energetyczny ds. OZE

ENERGIA DLA PRZYSZŁOŚCI sp. z o.o.O firmie

  • zachodniopomorskie
    zachodniopomorskie
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż instalacji fotowoltaicznych i pomp ciepła na powierzonym regionie na umówionych spotkaniach
  • Tworzenie i podtrzymywanie dobrych relacji z klientami
  • Podpisywanie oraz przygotowywanie umów
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku spółki

Nasze wymagania

  • Motywacja w działaniu oraz determinacja w realizowaniu celów
  • Zapał do pracy i nastawienie na sukces
  • Umiejętność planowania i organizacji własnej pracy
  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Każdemu handlowcowi umawiamy 4-5 spotkań dziennie – brak elementu pozyskiwania klientów
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + prowizje bez górnej granicy
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód z kartą paliwową, telefon oraz tablet
  • Profesjonalne szkolenia techniczne oraz sprzedażowe
  • Możliwość rozwoju i awansu
  • Konkursy sprzedażowe z atrakcyjnymi wyjazdami zagranicznymi

Benefity

  • spotkania integracyjne
  • służbowy samochód do użytku prywatnego

ENERGIA DLA PRZYSZŁOŚCI sp. z o.o.

Energia dla Przyszłości to niezwykła organizacja! Na bardzo dynamicznym rynku OZE stawiamy na najlepsze praktyki sprzedażowe, jakość obsługi klienta i na najlepszy w branży zespół handlowców i menedżerów.

Patrząc w przyszłość chcemy być liderem sprzedaży Pomp Ciepła oraz najlepszych produktów w branży OZE takich jak fotowoltaika, magazyny energii czy stacje ładowania pojazdów.

Stawiamy na ciągły rozwój, dynamizm w działaniu oraz chęć podejmowania nowych wyzwań.

Tworzymy najlepszy zespół specjalistów branży OZE w kraju! Chcesz się przekonać? Dołącz do nas już dziś!!!

Doradca Energetyczny ds. OZE, zachodniopomorskie