Doradca Energetyczny ds. Sprzedaży Bezpośredniej D2D

Columbus Energy S.A.

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ważna jeszcze 17 dni
    do: 15 paź 2021
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie Klienta indywidualnego w terenie

  • samodzielne budowanie bazy Klientów

  • odbywanie spotkań z pozyskanymi Klientami

  • sprzedaż innowacyjnych produktów OZE : fotowoltaika, pompy ciepła i magazyny energii

  • kompleksową obsługę Klientów w zakresie analizy potrzeb oraz sporządzania ofert

Nasze wymagania

  • potrafisz samodzielnie i efektywnie pozyskiwać Klientów indywidualnych

  • metoda D2D nie jest Ci obca

  • potrafisz negocjować, masz dar przekonywania

  • motywuje Cię praca na celach sprzedażowych i zdrowa rywalizacja

  • chcesz decydować ile zarobisz - rozliczamy się już od pierwszego sprzedanego kWp

  • lubisz pracować aktywnie i nieszablonowo

  • fascynuje Cię branża OZE

  • zarażasz pozytywną energią ☺

To oferujemy

  • będziesz pracować z jednym z najczęściej wybieranych dostawców rozwiązań OZE w Polsce

  • oferujemy elastyczną formę współpracy: umowa o pracę lub własna działalność

  • otrzymasz gwarantowaną podstawę, minimum 4000 zł brutto

  • pracujesz na prowizji bez sufitów - zarabiaj realnie nawet powyżej 30 000 zł miesięcznie

  • masz możliwość wygrywania wewnętrznych konkursów sprzedażowych

  • zapewnimy Ci profesjonalne dwutygodniowe szkolenie na start warte 10 000 zł - szkolenie podzielone na dwa etapy: z częścią praktyczną w terenie pomiędzy modułami teoretycznymi

  • nauczymy Cię wszystkiego z zakresu branży OZE

  • otrzymasz wsparcie Managera oraz Trenerów Sprzedaży w terenie

  • masz możliwość awansu w oparciu o wyniki, a nie staż pracy

  • otrzymasz narzędzia pracy (samochód z pełnym bakiem, sprzęt IT- notebook, telefon, materiały marketingowe)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • karta MultiSport

  • komputer oraz samochód służbowy

Jesteśmy najczęściej wybieranym dostawcą domowej fotowoltaiki w Polsce – oferujemy nowoczesne i ekologiczne rozwiązania dla domów, firm i rolników. Dostarczamy kompleksową obsługę klienta oraz opiekę posprzedażową.

Tworzymy zespół ludzi, którzy wierzą, że dzięki energii ze Słońca nasz świat może być lepszy – zarówno pod względem ekologii, jak i ekonomii.

Oferujemy Klientom dostęp do przyszłości – poprzez instalacje fotowoltaiczne, magazyny energii oraz pompy ciepła. Rozwijamy też rozwiązania dla elektromobilności.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje