Logo Pracuj.pl

Doradca energetyczny ds. sprzedaży fotowoltaiki

3S GROUP OZE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Jędrzejów, Kazimierza Wielka, Kielce, Końskie, Ostrowiec Świętokrzyski, Pińczów, Sandomierz, Skarżysko-Kamienna, Starachowice, Staszów, Włoszczowa, Busko-Zdrój, Opatów
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa powierzonych klientów, oraz aktywne pozyskiwanie nowych
  • Sprzedaż instalacji fotowoltaicznych
  • Negocjowanie warunków i podpisywanie umów
  • Realizowanie planów sprzedażowych
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy, oraz budowanie relacji z Klientem
  • Bieżące raportowanie

Nasze wymagania

  • Nastawienie na osiąganie wyników
  • Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej
  • Wysoka komunikatywność
  • Otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Motywacja w realizacji zadań i determinacja w osiągnięciu założonych celów
  • Chęć do poszerzania wiedzy

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży fotowoltaicznej (dla osób z doświadczeniem w branży, możliwość bezpośredniego wejścia do ELITARNEJ GRUPY SPRZEDAWCÓW (najlepsze warunki prowizyjne i indywidualne ustalenia)

To oferujemy

  • Wynagrodzenie podstawowe
  • Wysokie prowizje
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Profesjonalny system szkoleń
  • Pracę z produktem z którego możesz być dumny
  • Leady sprzedażowe z działu wsparcia sprzedaży
  • Elastyczny czas pracy

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

3S GROUP OZE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

3S Group OZE to firma, która z pasją działa na rynku energii odnawialnej. Pomimo niesprzyjającej sytuacji gospodarczej charakteryzuje nas stabilność i nieustający rozwój, dlatego rośniemy w siłę i wciąż zatrudniamy.

Szukamy Specjalistów o nietuzinkowym myśleniu, pozbawionych minimalistycznego podejścia

Swoim zasięgiem obejmujemy teren całego kraju!

Stabilna pozycja na rynku i nieustający rozwój firmy

Najcenniejszą wartością Firmy jest człowiek przez duże C.

Doradca energetyczny ds. sprzedaży fotowoltaiki, Jędrzejów