Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca energetyczny ds. sprzedaży fotowoltaiki

KRAJOWA ENERGIA sp. z o.o.O firmie

  • lubelskie

    lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • umowa agencyjna
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie klientów

  • Dbanie o wysoki poziom satysfakcji klientów

  • Budowanie nowych relacji z klientami

  • Doradztwo w zakresie instalacji fotowoltaicznych

Nasze wymagania

  • Posiadasz doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej, lub chcesz je nabyć

  • Cechuje Cię rzetelność i dobra organizacja pracy

  • Lubisz nowe wyzwania

  • Posiadasz wysoką motywację do pracy oraz determinację do osiągania wyznaczonych celów

  • Łatwo nawiązujesz kontakty i swobodnie komunikujesz się z klientami

To oferujemy

  • Atrakcyjny system prowizyjny

  • Zatrudnienie na umowie agencyjnej

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się branży

  • System szkoleń produktowych

  • Jasny plan kariery zawodowej

  • Możliwość budowania zespołu

  • Współpracę długoterminową

  • Programy motywacyjne

KRAJOWA ENERGIA sp. z o.o.

Krajowa Energia, to ogólnopolska firma, zajmująca się kompleksowym wykonaniem instalacji fotowoltaicznych dla klientów indywidualnych i biznesowych.

Krajowa Energia, to doświadczony zespół specjalistów sprzedaży, projektantów, instalatorów posiadających ogromne doświadczenie w sprzedaży rozwiązań energetycznych.

Krajowa Energia dąży do osiągnięcia pozycji lidera branży w Polsce w perspektywie najbliższych 2 lat.

Poszukujemy najlepszych w branży, którym oferujemy najatrakcyjniejsze warunki na rynku!

Przewiń do profilu firmy