Logo Pracuj.pl

Doradca Energetyczny - Dział Sprzedaży Aktywnej

Columbus Energy S.A.O firmie

  • śląskie
    śląskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie Klienta indywidualnego w terenie
  • samodzielne budowanie bazy Klientów
  • odbywanie spotkań z pozyskanymi Klientami
  • sprzedaż innowacyjnych produktów OZE : fotowoltaika, pompy ciepła i magazyny energii
  • kompleksową obsługę Klientów w zakresie analizy potrzeb oraz sporządzania ofert

Nasze wymagania

  • potrafisz samodzielnie i efektywnie pozyskiwać Klientów indywidualnych
  • potrafisz negocjować, masz dar przekonywania
  • motywuje Cię praca na celach sprzedażowych i zdrowa rywalizacja
  • chcesz decydować ile zarobisz - rozliczamy się już od pierwszego sprzedanego kWp
  • lubisz pracować aktywnie i nieszablonowo
  • fascynuje Cię branża OZE
  • zarażasz pozytywną energią ☺

To oferujemy

  • będziesz pracować z jednym z najczęściej wybieranym dostawcą rozwiązań OZE w Polsce
  • oferujemy elastyczną formę współpracy: umowa o pracę lub własna działalność
  • otrzymasz gwarantowaną podstawę, minimum 4000 zł brutto
  • pracuj na prowizji bez sufitów - zarabiaj realnie nawet powyżej 30 000 zł miesięcznie
  • możliwość wygrywania wewnętrznych konkursów sprzedażowych
  • zapewnimy Ci profesjonalne szkolenie na start warte 10 000 zł
  • otrzymasz wsparcie Managera oraz Trenerów Sprzedaży w terenie
  • nauczymy Cię wszystkiego z zakresu branży OZE
  • jasna ścieżka awansu poparta wynikami
  • otrzymasz narzędzia pracy (samochód z pełnym bakiem, sprzęt IT- notebook, telefon, materiały marketingowe)

Benefity

  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • karta MultiSport

Columbus Energy S.A.

Jesteśmy najczęściej wybieranym dostawcą domowej fotowoltaiki w Polsce – oferujemy nowoczesne i ekologiczne rozwiązania dla domów, firm i rolników. Dostarczamy kompleksową obsługę klienta oraz opiekę posprzedażową.

Tworzymy zespół ludzi, którzy wierzą, że dzięki energii ze Słońca nasz świat może być lepszy – zarówno pod względem ekologii, jak i ekonomii.

Oferujemy Klientom dostęp do przyszłości – poprzez instalacje fotowoltaiczne, magazyny energii oraz pompy ciepła. Rozwijamy też rozwiązania dla elektromobilności.

Doradca Energetyczny - Dział Sprzedaży Aktywnej, śląskie