Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Energetyczny - Elektryczne systemy grzewcze oraz fotowoltaika

ECO4PLANET sp. z o.o.

umowa zlecenie
4 0009 200 brutto / mies.
kontrakt B2B
8 00015 000 netto (+ VAT) / mies.
  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Doradca Energetyczny będzie odpowiedzialny za utrzymywanie pozytywnych relacji z dotychczasowymi klientami (TYLKO UMÓWIONE SPOTKANIA).

Nasze wymagania

  • Przede wszystkim osób otwartych na nową wiedzę, których nie interesuje przeciętność. Kluczowe będą wysokie zdolności komunikacyjne oraz chęć poszerzania kompetencji. Szukamy osób zaangażowanych i zmotywowanych do podejmowania nowych wyzwań.

  • Nie musisz mieć doświadczenia technicznego, ponieważ oferujemy pakiet szkoleń oraz kompleksowe wdrożenie. Idealny kandydat to osoba odpowiedzialna oraz zaangażowana, która potrafi nawiązywać długotrwałe relacje z klientami.

  • Wymagane czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Codzienną paczkę umówionych spotkań

  • Szkolenia produktowe i sprzedażowe

  • Samochód służbowy

  • Materiały Marketingowe

  • Realną ścieżkę awansu. Wyobraź sobie firmę w której średnio co kwartał wybierany jest kolejny manager!

  • Ponadprzeciętne zarobki.

O nas

ECO4PLANET to zespół wysokiej klasy specjalistów, którzy codziennie pracują nad satysfakcją klientów oraz optymalizacją ich kosztów, uzyskaną dzięki podłączeniu naszych instalacji. Współpracujemy tylko z najlepszymi producentami i dostawcami produktów fotowoltaicznych najwyższej jakości, co przekłada się na długie lata pracy naszych systemów.

Sytuacja rynku energetycznego sprawiła, że w ciągu najbliższych 20 lat 60% energii w Polsce będzie musiała pochodzić ze źródeł odnawialnych, dlatego osoby, które odpowiednio wcześnie zdobędą doświadczenie w tym sektorze, będą kluczowe.

Jeśli interesują Cię nieprzeciętne zarobki na poziomie 90 zł/h oraz nieograniczone możliwości rozwoju, to ta oferta może Cię zainteresować.